Нові Будівельні технології, ТОВ ВКПНові Будівельні технології, ТОВ ВКП

Директор: Плиска Ігор Тарасович

Комплексне проектування готелів, ресторанів, магазинів, офісних приміщень, житлових будинків та заміських котеджів, виробничих та складських будівель. Висока якість виконання проектних робіт. Ліц. АА N775332 від 18.12.2014р., ДКУБА.

Телефон: (0362) 63-55-24, (050) 140-53-79
Адреса: Україна, 33023, м. Рівне, вул. Транспортна, 13, 3-й поверх
E-mail: [email protected]
URL: http://www.bud-proekt.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...
Вожделете после секса преподнести проститутке благодарное окончание на лицо? Спустя некоторое время откровенно воспользуйтесь услугой окончание на лицо от распрекрасных проституток можно найти на веб-сайте https://prostitutkihimkisite.info/catalog/okonchanie-na-lico | Начните ваши поиски шикарных индивидуалок с этого сайта для взрослых https://prostitutkishusharydosug.info, если вы готовы наслушаться соблазнительным трахом с хорошими проститутками со всего мира. | Рекомендуем вам иметь дело лишь с старыми индивидуалками. На этом веб-ресурсе http://prostitutkisterlitamakarus.com/myage/40-75/ вы сможете найти гигантскую коллекцию симпатичных проституток, готовых прийти к вам в любое время дня и ночи.Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.