Бі Ес Ел Україна, ТОВБі Ес Ел Україна, ТОВ

Директор: Чучман Яна Романівна

Наша компанія є українським представництвом групи компаній BSL – крупнішого виробника будівельного риштування, елементів опалубки перекриття та інших металоконструкцій на ринку східної та середньої Азії. Компанія «Бі Ес Ел Україна» представляє аналогічну продукцію українського виробника на ринку України, СНД, а також країнах східної та західної Європи. Перелік нашої продукції включає металеві будівельні риштування для фасадних та будівельних робіт, комплектуючі опалубки перекриття для монолітного будівництва. Продукція відповідає вимогам Держстандарту України, що підтверджено сертифікатами відповідності. Система виробництва сертифікована ISO 9001 та має повний цикл виготовлення будівельних металоконструкцій, включаючи пофарбування та оцинковку готових виробів.

Телефон: (095) 392-53-23, (093) 577-70-34
Адреса: Україна, 02660, м. Київ, вул. Віскозна, 4в, оф. 2
E-mail: bsl-ukraine@mail.ru
URL: http://www.bsl-ukraine.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.