Лондрі ТрейдЛондрі Трейд

Директор: Полєтаєва С.В.

Широкий асортимент прального обладнання для пральні та хімчистки від європейських лідерів. Рішення від А до Я для великих пралень, міні-пралень, самообслуговування та цехів хімчистки. Пропонуємо промислові пральні машини, професійні сушильні барабани, прасувальне обладнання- катки, каланри, пресси, прасувальні столи, пароманекени; машини аквачистки та сухої чистки тощо. Завантаження 5кг - 360 кг. Ексклюзивна пропозиція на українському ринку - «ПРАЛЬНЯ ПІД КЛЮЧ» 1)рекомендації по підбору обладнання; 2)предпроектні роботи; 3)повний пакет технічної документації для установки; 4)пусконалагоджувальні роботи,навчання персоналу; 5)бесплатні консультації по программам прання; 6)рекомендації доз миючих засобів; 7)складання професійних программ прання; 8)поставка миючих засобів вітчизняного та європейського виробництва; 9)установка дозаторів миючих засобів та програмування мікропроцесора; 10)сервісне та гарантійне обсуговування.

Телефон: (044) 496-55-65
Адреса: Україна, 02660, м. Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 610а
E-mail: [email protected]
URL: http://stirka.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.