Атріум, будівельна компаніяАтріум, будівельна компанія

Директор: Петренко Олександр Миколайович

Будівельна компанія "Атріум" - це компанія висококваліфікованих спеціалістів, котра займається розробкою дизайн-проектів, будівництвом, ремонтами і опорядженням квартир, офісів, коттеджів, торгових приміщень. Всі наші обєкти супроводжуються дизайнерським і технічним наглядом, що якомога точно реалізують Ваші побажання й мрії. Наші досвідчені спеціалісти можуть виконувати роботи всіх рівнів складності, які будуть виконані за чітким графіком та кожен етап буде виконано точно в строк. Кожен клієнт для нас унікальний - тому кожна наша робота унікальна. Результат нашої роботи якісний і довговічний. Наші послуги: Проектування і ремонт квартир; Будівництво і ремонт коттеджів; Проектування і ремонт офісів; Проектування і ремонт торгових приміщень; Проектування і ремонт приміщень будь-якого типу.

Телефон: (044) 229-09-89, (050) 172-34-36
Адреса: Україна, 04074, пров. Попова, 5а, оф. 201
E-mail: post@atrium.kiev.ua
URL: http://www.atrium.kiev.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.