Art&coArt&co

Директор: Керичинська Р. Б.

Зовнішня реклама (дизайн, виготовлення та монтаж, вивіски, щити, вказівники, реклама на банерній тканині, обємні літери та короба різних конфігурацій, неонова реклама, комплексне оформлення АЗС, реклама на авто, цифровий друк з обрізкою по контуру будь-якої складності), Розробка сайтів (сайти-візитки, інформаційний сайт, веб-портал, інтернет-магазин) Веб-дизайн (розробка банерів, розробка макетів для сайту, розробка фірмового стилю.логотипу), Друк поліграфії (плакати.відкритки, наклейки, карточки, візитки, календарі) Сувенірна продукція (кружки, футболки, ручки, кепки, запальнички) Курєрська служба Організація виставок( стенди, Х-банери, L-банери) Реклама на радіо та телебаченні Лазерна та фрезерна порізка

Телефон: (032) 225-84-85, (096) 952-40-33
Адреса: Україна, 79000, м. Львів, вул. О. Степанівни, 45
E-mail: artico@meta.ua
URL: http://www.artico.lviv.bz

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.