Єврокорм сучасна годівля, ТОВЄврокорм сучасна годівля, ТОВ

Директор: Бабенко Микола Миколайович

ТОВ «Єврокорм сучасна годівля» – лідер національного ринку продукції для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці. Асортимент компанії включає високоякісні комбікорми, премікси та фармацевтичні препарати власного виробництва, продукти кращих європейських виробників. За оцінкою галузевого об’єднання «Тваринпром», «Єврокорм» представляє продукти стабільно високої якості, що дають найвищі економічні показники. У 2008—2009 рр. найбільшим попитом для годівлі поросят серед промислових підприємств України користується саме «Український передстартерний корм» (УПК) ТМ «Єврокорм сучасна годівля». Комбікорм УПК встановив новий стандарт годівлі: поросята досягають ваги у 9 кг за 25 днів! Науково-консультаційний центр компанії здійснює фаховий супровід за напрямами розробки годівельних раціонів, догляду і утримання тварин, управління підприємством. Індивідуальний підхід гарантує оперативне вирішення задач клієнта.

Телефон: (044) 228-77-97, 228-71-92, 228-77-82
Адреса: Україна, 04201, м. Київ, вул. Майорова, 2
E-mail: info@eurofeed.com.ua
URL: http://www.eurofeed.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.