Вогняний ВОВК, студія звукозаписуВогняний ВОВК, студія звукозапису

Директор: Близнюк Тарас Олексович

Звукозапис, аранжування, зведення, мастерінг та багато інших послуг. Студія знаходиться у мальовничій Черкаській області, місто Городище. Омріяні та чаруючі краєвиди, чисте повітря та чудовий настрій панує у нас. В нашому районі народились та творили такі митці як Семен Степанович Гулак-Артемовський (композитор, співак), Тарас Григорович Шевченко (художник, поет), Семеренко Лев Платонович (садівник), Ян Станіславський (художник), Їжакевич Василь Арсенійович (художник) та багато інших. Студія розпочала свою роботу в 28.09.2008 року. Так от, МИ, МОЛОДІ !!! Від тоді у нас працює 4 аранжувальника, які виконають авторське аранжування у різноманітних жанрах лише для Вас, звукооператор та режисер. Цікаві та майстерні люди тому обов’язково здивують своєю креативністю та майстерністю, виконаною роботою. ТОМУ НЕХАЙ ЗА НАС ГОВОРЯТЬ НАШІ РОБОТИ приємного прослуховування та співпраці !!!

Телефон: (050) 321-44-20, (098) 505-52-85
Адреса: Україна, 19500, м. Городище, вул. Леніна, 1
E-mail: StudioWoolf@ya.ru
URL: http://firewoolf.ucoz.ru/

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.