Морячок-таксіМорячок-таксі

Директор: Булахова Оксана Олександрівна

«Морячок-таксі» - перша із служб радіо-таксі м. Луцька, яка працює, в першу чергу, для задоволення потреб клієнтів на європейському рівні обслуговування. Ми потурбувалися над тим, щоб дати відповідь на найважливіші питання для клієнтів: 1. Що важливо для клієнтів служби «Морячок-Таксі» 2. Чи зможе нова служба бути швидшою за всіх? 3. Що залежить від водія? Ми розуміємо, що у такому випадку все залежатиме від побудованої системи зв’язку, комп’ютеризованої програми і від роботи операторів. Ми створили повну комп’ютеризовану диспетчерську службу з «революційним» програмним забезпеченням: у нас максимальна швидкість обслуговування клієнтів диспетчером, та вперше у системі радіо-таксі, диспетчер називає вартість поїздки. У наступному випадку ми акцентували увагу на якісний і високий професіоналізм наших водіїв. Адже саме від них залежатиме наший успіх. Якими є водії «Морячок-таксі»: • Це люди, які розуміють що таке моральний аспект в розмові з клієнтом • Це люди, які можуть пишатися знанням міста Луцька та своїм досвідом роботи у службі таксі • Це люди, які мають різні можливості роботи: постійна, періодична, з окремим клієнтом і т.д. • Це люди, які можуть працювати як в будні, так і у вихідні та святкові дні. Ми завоюємо довіру своїх пасажирів та зможемо досягти значних успіхів в організації транспортних перевезень. Автопарк «Морячок-таксі» налічує на сьогодні автомобілі іноземного виробництва, які здивують вас комфортом та зручностями під час як короткотривалих, так і довготривалих поїздок. Окрім перевезення пасажирів, наша служба займається обслуговуванням урочистих подій, перевезенням туристичних груп, доставкою товарів, ліків за конкретною адресою. Для цього було створено дві окремі програми, щоб максимально задовольнити Ваші потреби за найнижчими цінами в м. Луцьку, а саме програма «Особистий водій» - закріплення за кожним клієнтом його власного водія, та програма «Крок на зустріч» - для пенсіонерів та інвалідів. Сьогодні ми перша служба, яка має дозвіл доїзду на територію Обласної та міської клінічної лікарні для впровадження саме цієї програми. Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе для того, щоб Ваша поїздка видалася Вам максимально зручною і комфортною. Наша перевага - швидкість і ввічливість в обслуговуванні!

Телефон: (0332) 29-30-29, 29-34-56
Адреса:
E-mail: taxi_m@ukr.net
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.