Західна консалтингова група, ТОВЗахідна консалтингова група, ТОВ

Директор: Яновський Олексій Миколайович

Комплексні консалтингові послуги з підготовки, організації, запуску, супроводу, реорганізації, захисту та ліквідації бізнесу в Україні (юридичні + бухгалтерські + ІТ-послуги) Юридичні послуги - корпоративне право, господарське та цивільне право для компаній, юридичний аудит бізнесу (due diligence), судові спори, стягнення боргів, виконавче провадження, антиколекторські послуги, банкрутство, трудове право для компаній. Адвокати, корпоративні юристи, арбітражні керуючі. Консультації, установчі документи, договори, позовні заяви. Бухгалтерські послуги бухгалтерія для компаній, фінансовий та управлінський облік, аналіз фінансового стану бізнесу, оптимізація податків, звітність за міжнародними стандартами. Сертифіковані бухгалтери CAP, CIPA, аудитори, незалежні експерти ІТ – послуги, бізнес-програми Автоматизація обліку та управління, системне адміністрування. Сертифіковані програмісти, розробники, системні адміністратори.

Телефон: (0322) 97-53-23, 97-53-22, 61-10-66
Адреса: Україна, 79005, м. Львів, вул. Дудаєва, буд. 19, оф. 1
E-mail: [email protected]
URL: http://www.zkg.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.