Біла Церква, бізнес-журналБіла Церква, бізнес-журнал

Директор: Люлька Тетяна Володимирівна

Щомісячно журнал доставляється кур’єрами практично у всі офіси Білої Церкви та району. За 6 років існування у видання сформоване власне коло зацікавлених читачів. Сьогодні бізнес-журнал «Біла Церква» можна побачити на столах керівників і менеджерів найбільших підприємств міста та району, в органах виконавчої влади. Спочатку журнал був задуманий як засіб акумуляції максимальної кількості ділової інформації і надання її читачам. Гортаючи свіжий номер журналу, завжди можна зустріти комерційну про товари та послуги фірм і підприємств Білої Церкви – професіоналів у своїй справі. У журналі розміщені цікаві матеріали, присвячені проблемам економіки, змінам в законодавстві, коментарі авторитетних фахівців, ефективні рекламні статі та інша корисна інформація, необхідна для успішного ведення бізнесу.

Телефон: (0446) 38-83-21, 34-20-80
Адреса: Україна, 09100, м. Біла Церква, вул. Таращанська, 193
E-mail: francais@ukr.net
URL:

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.