Шоколадiя, ТОВШоколадiя, ТОВ

Директор: Найденова Л. К.

ООО Шоколадія є виробником ексклюзивних кондитерських виробів: - ексклюзивні прикраси, декор на торты, морозиво, десерти...; - типовий шоколадний декор на торти (Cappucino, Tiramissu); - Рекламно-сувенiрна продукція: реклама на шоколаді для різноманітних акцій, презентацій, конференцій, виставок...; - Конфети ручної роботи з нанесенням на них Вашого логотипу, тексту, малюнку; - Шоколадні медальоны різних розмірів; - Шоколадні візитки з Вашими контактними даними; - Шоколадні сердечки. Оригінальні подарунки до весілля, Дня Святого Валентина, Дня Народження, Юбілею; - Шоколадні шахматы; - Шоколадки: 3, 5, 10, 15, 20, 50, 100, 1000 грам з брендовим логотипом; - VIP-шоколадні подарунки; - Фотографія, картина на шоколаді; - Разработка логотипу, корпоративного стилю, символіки на шоколаді.

Телефон: (044) 221-63-66
Адреса: Україна, 02002, м. Київ, вул. М. Раскової, 19
E-mail: [email protected]
URL: http://www.chocoladia.io.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.