ЕкосистемиЕкосистеми

Директор: Руденко Руслан Анатолійович

Білоцерківська компанія «ЕкоСистеми» пропонує використовувати енергію сонця та вітру у Вашій оселі за допомогою наступних систем та послуг: • вітрогенераторів • сонячних геліосистем • теплових насосів • енергозбереження • автономного та резервного електроживлення Принципи роботи основних з них, як і все геніальне, вирізняються простотою і раціональністю. Вітросонячні системи передбачають плавне середньорічне покриття навантаження, оскільки вітер домінує в осінньо-зимовий період, а сонце – у весняно-літній. Таким чином, за роботи двох джерел з одним блоком управління та перетворення вартість системи знижується і зменшується питома собівартість виробітку 1 кВат/год електроенергії.

Телефон: (0446) 30-72-79, (098) 467-77-60
Адреса: Україна, 09100, м. Біла Церква, вул. Гординського, 30
E-mail: [email protected]
URL: http://www.ecosystems.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.