МП ВізитМП Візит

Директор: Стасюк Володимир Іванович

Мале підприємство „Візит”засноване в 1991р.Основним видом діяльності фірми є постачання лакофарбової продукції відомих провідних виробників : - іспанського концерна „IRIS” - польської фабрики „CHEMSTAL”. Головними продуктами в нашій пропозиції є : - нітроцелюлозні лаки ; - водорозчинні матеріали; - поліуретанові лаки ; - матеріали УФ-затвердження; - поліефірні та акрилові продукти; - бейци, патина, пігменти; - спеціальні продукти(електростатичні лаки). - файн-лайн шпон - клея Для більш повного забезпечення потреб наших партнерів,підприємство має в своєму асортименті: - клея : “RAKOLL”, “KLEBIT”, “KESTOKOL”, “WINIKOL”,"HEMOLAN", для склейки меблевого щита, віконного та стінового бруса; - водорозчинні системи для вікон “SIKKENS”, “REMMERS”; - шліфувальні матеріали “MIRCA”.

Телефон: (03266) 2-50-85
Адреса: Україна, 80600, м. Броди, вул. Чупринки, 6а
E-mail: office@vizyt.com.ua
URL: http://www.vizyt.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.