Адвокатська компанія "Рубікон"Адвокатська компанія "Рубікон"

Директор: Нікулін Павло Володимирович

юридичний захист, послуги адвокатів та представництво інтересів громадян та юридичних осіб на території майже всієї України (Харків, Київ, Донецьк, Львів, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса, Рівне, Луцьк, Полтава, Луганськ, Черкаси, Ужгород, Сімферополь, Суми, Кіровоград, Житомир, Тернопіль, Вінниця), низці регіонів Росії, країнах Західної Європи, США та Канаді - консультації; - захист та представництво інтересів; - послуги АДВОКАТІВ; - представництво у судах усіх рівнів та правоохоронних органах; - складання юридичних документів; - комплексне юридичне обслуговування підприємств справи будь-якої складності та категорії реєстрація (ліквідація, реорганізація) підприємців, ПП, ТОВ витребування документів «апостіль» на документах та легалізація в структурі компанії працює агенція перекладів іноземних мов, ми здійснюємо переклади 60 іноземних мов, переклади будь-якої складності та тематики, письмові та усні переклади.

Телефон: (057) 764-59-80, 728-18-29, (067) 927-12-90, (099) 928-93-45
Адреса: Україна, 61052, м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 31, 2-й поверх, оф. 4
E-mail: rubicon_legal@ukr.net
URL: http://tcg.net.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.