Юридична Фірма "Кравцов та Партнери"Юридична Фірма "Кравцов та Партнери"

Директор: Кравцов Віктор Юрійович

Юридична Фірма «Кравцов та Партнери» уже понад 9 років на ринку правових послуг. Високий професійний рівень працівників, виняткова уважність і повага до клієнта – це основоположні принципи нашої компанії. Вам терміново необхідна порада (консультація) юриста? Вам потрібна кваліфікована правова підтримка у Ваших діях? Ви вважаєте, що Ваші права порушено? Ви шукаєте стабільну і якісну правову підтримку своєму бізнесу? Тоді ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ до Юридичної Фірми «Кравцов та Партнери»! Фахівці Юридичної Фірми «Кравцов та Партнери» «цілодобово та без вихідних» захистять Ваше матеріальне благополуччя і моральний спокій! Юридичні консультації, правове забезпечення господарської діяльності юридичних осіб, представництво в судах та державних установах, послуги адвокатів – це не повний перелік наших послуг; натомість він точно відповідає професійним можливостям фахівців Юридичної Фірми «Кравцов та Партнери»!

Телефон: (044) 279-16-53
Адреса: Україна, 01001, м. Київ, вул. Костьольна, 6, оф. 15
E-mail: kravtsov@voliacable.com
URL: http://www.kravtsov.in.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.