Вознесенська Харчосмакова Фабрика, КПВознесенська Харчосмакова Фабрика, КП

Директор: Цеплий Микола Васильвич

Коріння нашого підприємства простягуються далеко в минулий вік… Ще в 1944 році промартіль «ПИЩЕВИК» забезпечувала місто та поблизу розташовані населені пункти своєю продукцією. Асортимент її був більш ніж різноманітний. Сюди входили навіть ковбаса та предмети господарських потреб. Йшли роки… Змінювався добробут людей. Відповідно змінювалися та перебудовувалися підприємства. Стосується це і нашого підприємства також. В січні 1995 року підприємство змінило форму власності. Це дало широкі можливості по вдосконаленню технології, змінах асортименту, покращенню якості продукції. Зараз колективне підприємство Вознесенська харчосмакова фабрика випускає: - 17 сортів пряників, печиво «ВІВСЯНЕ»; - більш ніж 20 видів безалкогольних напоїв; - мінеральну лікувально-столову воду «ВОЗНЕСЕНСЬКА»; - олію рослинну з давальницької сировини. Фруктові напої різноманітні на смак та зовнішній вигляд, добре вгамовують спрагу.

Телефон: (05134) 4-21-24, 4-51-96
Адреса: Україна, 56500, м. Вознесенськ, вул. Леніна, 1
E-mail: hsf53@mail.ru
URL: http://vhsf.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.