Алькор, автошколаАлькор, автошкола

Директор: Барильський Павло Васильович

Автошкола «Алькор» заснована у 1991 р. і є одною із найстаріших автошкіл м. Харкова. Автошкола має ліцензію Міністерства освіти та науки України. За час свого існування автошкола підготувала більш як 8 тисяч водіїв категорії «В». Автошкола має сучасну матеріальну базу, комп’ютерній клас з правил дорожнього руху, станцюю технічного обслуговування автомобілів та стабільній трудовий колектив. Навчання водінню здійснюється на нових автомобілях: TOYOTA COROLLA (авт/мех), Chevrolet, Daewoo, ВАЗ. Автошкола працює в дві зміни: з ранку та в вечері. Автошкола надає додаткову послугу: відновлення навичок водіння, для тих хто вже має посвідчення водія. Теоретичний курс, при цьому, надається безкоштовно.

Телефон: (057) 764-55-50, (095) 117-18-64
Адреса: Україна, 61038, м. Харків, просп. 50-ти річчя ВЛКСМ, 30, АТП 16357
E-mail: autokursy@ukr.net
URL: http://www.alkor.kh.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.