Массімо, інтернет-агентствоМассімо, інтернет-агентство

Директор: Нікітін Максим Вікторович

Сайт-візитка від інтернет-агентства "Массімо" - це ваше "лице" в інтернеті. Не зволікайте: якщо потенційні клієнти не знайшли ваш сайт (бо його ще немає), вони обовязково знайдуть сайти ваших конкурентів і скористаються їхніми послугами. Ми пропонуємо рішення з невеликим одноразовим капіталовкладенням. Сайт-візитка - це найпростіший спосіб донести до своїх клієнтів інформацію про свої послуги. В майбутньому ви зможете продовжити співпрацю з нами і збільшити коло своїх клієнтів. Як правило, сайт-візитка включає сторінки: напрямки діяльності підприємства; історія підприємства; основні послуги або товари; котактні дані підприємства; Додатково на сайті можуть бути прайси компанії, невеличка галерея робіт, тощо. Яскравим прикладом сайта-візитки слугує одна з наших робіт - сайт по продажі торгових причепів "Три колеса". Створення сайта-візитки включає: - обговорення з замовником ідеї створення веб-ресурсу; - написання тех

Телефон: (0332) 77-86-09
Адреса: Україна, 43000, м. Луцьк, вул. Ковельська, 68
E-mail: [email protected]
URL: http://westua.net

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.