Червонозаводська автошколаЧервонозаводська автошкола

Директор: Барильський Павло Васильович

Червонозаводська автошкола заснована у 1975 р. в системі учбових центрів з підготовки кадрів для народного господарства, зокрема водіїв транспортних засобів різних категорій. Автошкола є одною із найстаріших автошкіл м. Харкова та області. Автошкола має ліцензію Міністерства освіти та науки України. Щорічно автошкола підгодовує більш як тисячу водіїв категорії «В». Автошкола має сучасну матеріальну базу, комп’ютерній клас з правил дорожнього руху, станцюю технічного обслуговування автомобілів та стабільній трудовий колектив. Навчання водінню здійснюється на нових автомобілях: TOYOTA COROLLA (авт/мех), Chevrolet, Daewoo, ВАЗ. Автошкола працює в дві зміни: з ранку та в вечері. Для тих хто вже має посвідчення водія надається додаткова послуга: відновлення навичок водіння. Теоретичний курс, при цьому, надається безкоштовно.

Телефон: (057) 759-12-31
Адреса: Україна, 61001, м. Харків, просп. Гагаріна, 31
E-mail: avtoschool@ukr.net
URL: http://www.avtoschool.kharkov.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.