Територія Бізнесу, ТзОВТериторія Бізнесу, ТзОВ

Директор: Маковецька Ірина Олександрівна

Консалтингова компанія "Територія Бізнесу" зареєстрована у формі Товариства з обмеженою відповідальністю та здійснює діяльність на ринку юридичних послуг, фінансового і податкового консалтингу, бізнес-планування інвестиційних проектів, проведення корпоративних тренінгів, захисту прав інтелектуальної власності. Центральний офіс компанії знаходиться в м. Львові (Україна). У компанії працюють висококваліфіковані фахівці: юристи, економісти, фінансисти, бухгалтера, тренери, психологи, представники у справах інтелектуальної власності (патентні повірені). Нам необхідно було декілька років для того, щоб створити корпоративну культуру обслуговування клієнтів та стандарти якості. Послугами нашої компанії користуються органи державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичні служби, ряд українських та іноземних фірм і представництв, що працюють у сферах: будівництва, фінансів, банківських послуг, промислового виробництва, оптово-роздрібної торгівлі, туризму, реклами, перекладу, нерухомості, громадського харчування тощо. Ми вирізняємось надійністю, конфіденційністю, здатністю надавати послуги швидко та якісно, чутливо реагувати на потреби клієнтів. Ми гарантуємо професіоналізм та якість в обслуговуванні!

Телефон: (032) 261-25-45, 261-17-79
Адреса: Україна, 79005, м. Львів, вул. Дудаєва, 7/5а
E-mail: info@business-territory.com
URL: http://www.business-territory.com

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.