Хайвей Тревел, туристична компаніяХайвей Тревел, туристична компанія

Директор: Цицик Роман Володимирович

Туристична компанія «ХАЙВЕЙ ТРЕВЕЛ» спеціалізується на наданні послуг внутрішнього та виїзного туризму протягом літнього та зимового сезону а також в періоди міжсезоння. У нас Ви можете знайти тури на будь-який смак, які принесуть вам максимум задоволення за доступною ціною. З нами відпочинок є можливим протягом всього року: восени, зимою, літом та весною. Ми пропонуємо туристичні поїздки до п’яти основних туристичних регіонів світу. Відкрийте для себе Єгипет, Туреччину, Тайланд, Туніс, ОАЕ, Хорватію, Грецію, Італію, Францію, Іспанію, Кіпр, Марокко, Мальдіви, Сейшели, Домініканські та Карибські острови, Швейцарію, Австрію, Польщу та багато інших місць у світі. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пошук оптимального для Вас туру: від економ-варіанту до ексклюзивної екзотики. Гнучка система знижок.

Телефон: (044) 362-63-14
Адреса: Україна, 04050, м. Київ, вул. Дегтярівська, 8а
E-mail: Info@htravel.net.ua
URL: http://www.htravel.net.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.