Центр Підтримки Бізнесу НюБізнетЦентр Підтримки Бізнесу НюБізнет

Директор: Бей О.Б.

Центр Підтримки Бізнесу–НюБізнет працює на українському ринку консалтингових послуг з 1990 року. Протягом цього періоду Центр набув статусу провідної консалтингової компанії Західної України, місія якої полягає у всебічній підтримці процесу становлення та розвитку приватного підприємництва в Україні на основі міжнародних бізнес-стандартів. Ця місія реалізується шляхом забезпечення українських та закордонних компаній, місцевих органів влади, а також тих, хто бажає відкрити свій власний бізнес, професійною консультаційною та навчальною допомогою. Наша репутація створена на основі 18 річного успішного досвіду розробки та впровадження нових рішень для бізнесу та підкріплена багатьма успішними проектами.

Телефон: (032) 235-86-89, 272-75-62
Адреса: Україна, 79008, м. Львів, пл. Галицька, 7
E-mail: nhenda@bsc.lviv.ua
URL: http://www.bsc.lviv.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.