ТОВ «ДСМ-Трейд»ТОВ «ДСМ-Трейд»

Директор: Сирота Сергій Сергійович

Компанія «ДСМ-Трейд» є постачальником рішень для професійного друку – від офісних принтерів до систем технічного документообігу та цифрового поліграфічного друку. Ми займаємося автоматизацією проектно-конструкторських и технологічних робіт, дистрибуцією, системною інтеграцією програмного и апаратного забезпечення для вирішення різноманітних завдань поліграфії, машинобудування, промислового і цивільного будівництва, ГІС, геодезії, картографії та ін. Ми пропонуємо комплекс рішень на основі апаратного і програмного забезпечення компанії зі світовим ім’ям — Océ N.V. (Нідерланди): - плоттери лазерні та струменеві Océ, інженерні системи Océ серії TDS и TCS; - широкоформатні сканери Océ серии СS; - високопродуктивні системи друку Océ серії VarioPrint; - витратні матеріали та запасні частини до обладнання Océ; - рулонні матеріали Océ.

Телефон: (044) 391-41-08, (044) 391-41-09
Адреса: Україна, 03680, м. Київ, вул. Радищева, 10/14
E-mail: [email protected]
URL: http://www.dsm-trade.com.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.