Водогосподарський комплекс України 2006

Звернення до читачів


Г.М. Семчук


 ЩИРО ВІТАЮ З ВИХОДОМ
У СВІТ ПЕРШОГО ВИДАННЯ ДОВІДНИКА

__
___
Житлово-комунальне господарство України, незважаючи на значні труднощі, продовжує забезпечувати першочергові потреби населення і функціонування господарства нашої держави в цілому.
___Від ефективної роботи підприємств житлово-комунальної сфери, зокрема водопровідно-каналізаційного господарства, значною мірою залежить соціальний клімат країни.
___Забезпечення надійності роботи підприємств галузі та її сталого розвитку для надання споживачам послуг з водопостачання та водовідведення відповідно до визначних нормативів і стандартів при дотриманні умов економічної обґрунтованості та соціальної справедливості - одне з основних завдань Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства.
___Передовий досвід, викладений у виданні, сприятиме удосконаленню системи управління галуззю, розвитку і запровадженню різних форм власності підприємств житлово-комунального господарства, створенню ринкових відносин між суб'єктами господарювання в цій сфері; забезпеченню беззбиткового функціонування підприємств галузі за умови прозорої економічно обґрунтованої системи визначення рівня тарифів на комунальні послуги; підвищенню ефективності використання енергетичних і матеріальних ресурсів; покращенню якості та збільшенню обсягу послуг до рівня, визначеного Євросоюзом; залученню інвестиційних ресурсів.


___Бажаю творчих успіхів!

Заступник Міністра
будівництва, архітектури
та житлово-комунального
господарства України

 Г.М. Семчук

Звернення до читачів


В.А. Сташук


 ШАНОВНІ ДРУЗІ !
__
__
Вихід у світ довідника "Водогосподарський комплекс України" - помітна подія в інформаційному просторі нашої держави.
___Видання всебічно висвітлює діяльність провідних підприємств, управлінь, наукових та навчальних закладів сфери водного та житлово-комунального господарств України.
___Державний комітет України по водному господарству вважає, що інформація, викладена у книзі, сприятиме розширенню ділових контактів з виробничими та фінансовими партнерами, з усіма зацікавленими особами, а також допоможе у підготовці пропозицій щодо формування державної політики у сфері розвитку водного господарства нашої країни, забезпечення потреб населення і галузей національної економіки у водних ресурсах, здійснення у цій сфері єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки й техніки, нових технологій, передового досвіду роботи.


Голова Державного комітету
України по водному господарству

 В.А. Сташук

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.