Інтелектуальна власність. Сфера послуг. Патентні повірені України 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


М.В. Паладій


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Вітаю вас з тим, що настав час для України - бути першими. Бо, як стверджують експерти, котрі працюють у сфері інноваційного бізнесу, неправильно ставити мету - доганяти. Це дуже затратний і проблемний механізм.
___Інтелектуальний капітал країни сьогодні є таким, що дає можливість стати попереду всієї планети. Головне, аби держава поставила перед собою таке завдання.
___Я переконаний, що до цілком природного почуття - любити Вітчизну тому, що тут народився, - слід додати реальну силу країни, те, чим кожен її громадянин надзвичайно гордитиметься. І не треба намагатись охопити все й одразу. Досить визначити, за якими групами товарів, послуг чи технологій Україна може бути першою у світі.
___Сьогодні необхідно створити у країні цивілізований ринок інтелектуальної власності і забезпечити правове регулювання відносин, ефективний захист прав інтелектуальної власності. І тому дуже важливою є допомога та послуги досвідчених у цій сфері фахівців.
___Сподіваюсь, що інформація, яку ви почерпнете з цієї книги, сприятиме налагодженню та поширенню ділового співробітництва з вітчизняними та іноземними партнерами, інтенсифікації інноваційних та інвестиційних процесів.
___Читачам та учасникам видання бажаю бути найуспішнішими людьми планети.
Голова
Державного департаменту
інтелектуальної власності

 М.В. Паладій

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.