Кращі платники податків України 2006

Звернення до читачів


Віктор Пинзеник


 Шановні учасники проекту
"Кращі платники податків України"!


___Радий вітати добру ініціативу авторів проекту щодо відзначення підприємств, що працюють на благо України, ретельно та відповідально сплачуючи податки до Державного бюджету.
___Міністерство фінансів України, яке я маю честь очолювати, стояло біля витоків ідей щодо налагодження партнерських стосунків між владою і бізнесом. У квітні минулого року Мінфін виступив із Зверненням до підприємців, у якому закликав - разом - урядові та бізнесу - піти назустріч людям. Ми попросили підприємців зробити жест доброї волі - щомісячно нарощувати сплату податків. Мені приємно, що бізнес-середовище відгукнулось на цей заклик, і як результат, ми маємо перевиконання планів надходжень до Державного бюджету 2005 року. Це значить, що кожен, хто наростив хоч на копійчину сплату податків до народної казни - вірить у майбутнє України і зробив свій власний крок у реалізацію програми Президента України по радикальному оновленню нашого життя. Це значить, що ми маємо підтримку серед підприємців України у прагненні забезпечувати бюджетні виплати своїм співвітчизникам - лікарям, вчителям, пенсіонерам, працівникам культури, а також можливість ці виплати збільшувати. Це значить, що ми маємо підтримку у прагненні розвивати інвестиції, збільшувати видатки розвитку, можливими засобами Бюджету стимулювати економіку.
___Зі свого боку Уряд і Міністерство фінансів зокрема, розуміє складні обставини, у яких працює сьогодні підприємець, і готові сприяти вирішенню його проблем, стати реальним партнером. Ми скасували багато норм регулятивного характеру для спрощення процедур відкриття і ведення бізнесу. Це лише перші кроки, які зробив Уряд для полегшення життя бізнесу і його підтримки. Наше завдання - створити сприятливі умови для розвитку вітчизняного підприємництва.
___Міністерство фінансів започаткувало всеукраїнський конкурс "Краще підприємство кварталу". Приріст обсягу сплати податків до місцевих та державного бюджетів - ключовий критерій визначення підприємств-переможців. Результат уже трьох проведених конкурсів очевидний - підприємці починають виходити з тіні. Ми вдячні тим, хто зробив такий крок. І вдячні тим, хто готується його зробити, хто прагне того ж, що і кожен громадянин - розвитку економіки своєї держави. Окрім того, що це патріотично, насправді це ще і далекоглядне розуміння перспективи власного розвитку в умовах рівних і чесних правил гри, які прагне встановити держава.
З повагою
Міністр фінансів України

 Віктор Пинзеник

Звернення до читачів


Анатолій Кінах


 Шановні видавці та читачі видання
"Кращі платники податків"!


___Українські підприємці, промисловці та роботодавці щиро вітають появу на вітчизняному медіа-просторі нового ділового видання!
___На тлі стрімких політичних та суспільно-економічних змін своєчасна та неупереджена інформація набуває особливо важливого значення. Принаймні, у світі бізнесу саме оперативна та всебічна інформація багато в чому визначає успішність того чи іншого бізнес-проекту, характер та подальший розвиток подальших підприємницьких контактів.
___Переконаний, поява на вітчизняному медіа-просторі нового ділового журналу "Кращі платники податків" продиктована самим сьогоденням. Воно має на меті розширити рівень обізнаності вітчизняних бізнесменів у тонкощах податкового законодавства, а також підвищити престижність чесного та прозорого ведення бізнесу.
___Упевнений, для багатьох підприємців нове видання стане справжнім і надійним "гідом" у податковому полі діяльності бізнесу.
___Від імені багатотисячної когорти українських підприємців сердечно бажаю виданню успішної роботи, авторитетної читацької аудиторії.
З повагою
Президент Українського союзу
промисловців і підприємців,
Голова Федерації
роботодавців України

 Анатолій Кінах

Звернення до читачів


Сергій Бичков


 Шановні автори та учасники проекту
"Кращі платники податків України"!


___Від імені Всеукраїнської громадської організації "Асоціація платників податків України" висловлюю щиру подяку авторському колективу за створення вельми важливого проекту, який є вагомим внеском у розвиток податкової культури суспільства та підвищує соціальний престиж платника податків.
___Гортаючи сторінки цього видання, переконуємося, що на сьогоднішній день воно є дійсно унікальним, адже проект "Кращі платники податків України" концентровано синтезує потужність підприємницького потенціалу держави, знайомить нас з його найуспішнішими представниками, які своєю активною діяльністю сприяють перегляду існуючих у суспільстві стереотипів по відношенню до платника податків.
___Впевнений, що відзначення кращих платників податків України є належним взірцем усвідомлення їх надзвичайно високої ролі як основоположних постатей у державі, які своєю енергією, інтелектом, працею і власною відповідальністю сприяють суспільному процвітанню, що робить їх найвищою цінністю сучасного цивілізованого суспільства.
___Добра та успіхів усім, хто працює і творить на благо України!
Президент Асоціації
платників податків України,
народний депутат України
IV скликання

 Сергій Бичков

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.