Освіта в Україні 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


С.М. Ніколаєнко


Видавцям, учасникам та читачам
альманаху "Освіта в Україні"


___Вихід у світ другої книги альманаху "Освіта в Україні", присвяченого висвітленню стану та тенденцій розвитку вітчизняної освіти, є знаковою подією.
___Для демократичної України, відкритої для Європи, освіта та професіоналізм є основою соціальної політики.
___Саме освіта нині найбільшою мірою впливає на рівень розвитку особистості, формує інтелектуальний потенціал нації, утверджує українську національну ідею.
___Приємно бачити зміни на краще у нашому житті, переконуватися у правильності того, що робиш.
___Та є ще неозоре поле для творчості, є де докласти своїх зусиль, застосувати вміння нашим учителям, викладачам та науковцям.
___Сподіваюсь, що значна за обсягом різноманітна інформація, систематизована в альманасі, сприятиме поширенню знань у суспільстві, налагодженню співпраці навчальних закладів з вітчизняними та зарубіжними партнерами, а також буде корисна широкому читацькому загалу.
З повагою,
Міністр освіти і науки України

 С.М. Ніколаєнко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.