Літопис вищих навчальних закладів. Випускники КНТЕУ 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


С.М. Ніколаєнко


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Ви тримаєте в руках збірник із серії "Літопис вищих навчальних закладів. Випускники Київського національного торговельно-економічного університету", започаткований Українським видавничим консорціумом спільно з Асоціацією випускників та Інститутом біографічних досліджень. Вихід у світ цього збірника - подія важлива і довгоочікувана.
___Подана в книзі інформація про Київський національний торговельно-економічний університет - це історія його становлення, розвитку та сьогодення, розповідь про його випускників - обличчя навчального закладу та установ, організацій, підприємств, де вони працюють.
___Розвиток будь-якої сфери життя завжди визначають люди - непересічні особистості, справжні майстри своєї справи. Це видання також є даниною скромним і працьовитим освітянам, які, незважаючи на складний період становлення незалежної держави, зберегли і продовжують розвивати надбання української освіти - навчати і виховувати молоде покоління. Адже саме їхнє служіння справі економічного та духовного відродження України, енергія та фахова компетентність є запорукою утвердження нашої держави в економічному, соціально-культурному, європейському та світовому просторі.
___Це видання, на мою думку, інформуватиме читачів про діяльність торговельно-економічного університету і провідних спеціалістів у галузі внутрішньої та зовнішньої торгівлі, фінансової системи та права, митної служби, економіки підприємств, бухгалтерського обліку, ресторанного господарства й багатьох інших галузей народного господарства, які творять історію суверенної України та українського народу.
___Бажаю творчої наснаги, успіхів, процвітання видавцям і учасникам цього дуже доречного та актуального на сьогодні видання.
З повагою,
Міністр освіти і науки України

 С.М. Ніколаєнко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.