Літопис вищих навчальних закладів. Випускники КНТЕУ 2006

Звернення до читачів


С.М. Ніколаєнко


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Ви тримаєте в руках збірник із серії "Літопис вищих навчальних закладів. Випускники Київського національного торговельно-економічного університету", започаткований Українським видавничим консорціумом спільно з Асоціацією випускників та Інститутом біографічних досліджень. Вихід у світ цього збірника - подія важлива і довгоочікувана.
___Подана в книзі інформація про Київський національний торговельно-економічний університет - це історія його становлення, розвитку та сьогодення, розповідь про його випускників - обличчя навчального закладу та установ, організацій, підприємств, де вони працюють.
___Розвиток будь-якої сфери життя завжди визначають люди - непересічні особистості, справжні майстри своєї справи. Це видання також є даниною скромним і працьовитим освітянам, які, незважаючи на складний період становлення незалежної держави, зберегли і продовжують розвивати надбання української освіти - навчати і виховувати молоде покоління. Адже саме їхнє служіння справі економічного та духовного відродження України, енергія та фахова компетентність є запорукою утвердження нашої держави в економічному, соціально-культурному, європейському та світовому просторі.
___Це видання, на мою думку, інформуватиме читачів про діяльність торговельно-економічного університету і провідних спеціалістів у галузі внутрішньої та зовнішньої торгівлі, фінансової системи та права, митної служби, економіки підприємств, бухгалтерського обліку, ресторанного господарства й багатьох інших галузей народного господарства, які творять історію суверенної України та українського народу.
___Бажаю творчої наснаги, успіхів, процвітання видавцям і учасникам цього дуже доречного та актуального на сьогодні видання.
З повагою,
Міністр освіти і науки України

 С.М. Ніколаєнко

Звернення до читачів


А.А. Мазаракі


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Плине час. Відстань між подіями минулого та сьогоденням стає все більшою. Але все, що було доброго і надихало кожного з нас, тодішніх студентів, на здобуття знань, професії, на становлення як громадян та особистостей назавжди залишиться в нашому серці, нашій пам'яті, а також вдячність і любов до альма-матер, яким був і є Київський національний торговельно-економічний університет.
___Приємно відзначити, що група працівників-ентузіастів університету при сприянні Асоціації випускників, допомозі Українського видавничого консорціуму та Інституту біографічних досліджень взяла на себе благородну місію зібрати відомості про колишніх студентів-випускників університету та підготувати до видання про них книгу.
___Ця книга, на мою думку, буде доброю згадкою про кращі часи нашої молодості, традиції, які треба підтримувати та примножувати.

З повагою,
ректор Київського національного
торговельно-економічного університету

 А.А. Мазаракі

Звернення до читачів


В.В. Савицький


 ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

___Київський торговельно-економічний університет має яскраву, славну історію на освітянських теренах України. Цей вищий навчальний заклад підготував не одне покоління талановитих випускників, які є визнаними особистостями в галузі економіки, політики, науки й освіти. Випускники університету знані не лише в Україні, а й далеко за її межами і користуються заслуженим авторитетом у професіоналів.
___Університет динамічно розвивається, лекції читають відомі професори, викладачі, науковці. Аудиторії оснащені найновішою комп'ютерною технікою, до послуг студентів - найкращий бібліотечний фонд. Усе це завдяки тому, що тут створені всі необхідні умови для навчання та виховання молоді.
___Хочеться вірити, що знайомство з плеядою видатних випускників стане взірцем для всіх, хто прагне навчатись у стінах нашого навчального закладу, який вивів на велику життєву дорогу не одне покоління молодих людей, які прагнуть добробуту для себе і для нашої держави.
___Сподіваюся, що це видання викличе інтерес не лише у випускників, а й у всіх зацікавлених людей, сприятиме налагодженню дружніх стосунків.
___Студентам університету я хотів би побажати творчого неспокою, щоденного прагнення здобувати нові знання, не зупинятися у власному розвиткові, адже їм випала честь навчатись у вищому навчальному закладі, де готують еліту України.
___Тож бажаю студентам гарних знань, які в подальшому будуть необхідні для плідної праці на благо України, а всім читачам - успіху.
Президент Асоціації випускників
Київського національного
торговельно-економічного університету

 В.В. Савицький

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.