Літопис вищих навчальних закладів. Випускники НАВСУ 2004

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Я.Ю. Кондратьєв


 Вельмишановний читачу!

___Ви тримаєте в руках видання, що має на меті з одного боку - ознайомити пересічного громадянина з діяльністю провідного навчального закладу системи органів внутрішніх справ України, а з іншого - віддати належну шану тим, хто упродовж багатьох років готував правову еліту нашого суспільства, або, ставши випускником академії, робив усе можливе для розбудови, зміцнення й охорони нашої держави.
___Ми впевнено крокуємо шляхом, яким йдуть провідні навчальні заклади Європи, а серед освітніх установ юридичного спрямування держави вирізняємося високою конкурентоздатністю. Підготовка нами оперативних працівників, слідчих та експертів-криміналістів стає все більш вагомим і важливим чинником зміцнення законності, захисту прав та інтересів громадян і суспільства. Професорсько-викладацький та командний склад академії прагне, щоб випускник став справжнім правозахисником, фахівцем найвищого ґатунку, обізнаним і культурним, готовим професійно вирішувати завдання щодо підтримання внутрішньої безпеки держави. Ми і надалі будемо з честю виконувати поставлені перед нами завдання, готуючи в кращих традиціях українського народу офіцерів, вірних Присязі, Конституції та Закону.
___Звертаючись до Вас, шановний читачу, хочу побажати, аби світлою та щасливою була Ваша життєва дорога, а поруч завжди крокувала мудрість і доброта.
З повагою,
ректор
Національної академії внутрішніх справ України,
професор,
генерал-полковник міліції

 Я.Ю. Кондратьєв

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.