Літопис вищих навчальних закладів. КНУ імені Тараса Шевченка. Юридичний факультет 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Станіслав Ніколаєнко


 ДОРОГІ ЧИТАЧІ!

___Ви тримаєте в руках збірник із серії "Літопис вищих навчальних закладів. КНУ імені Тараса Шевченка. Юридичний факультет", започаткований Українським видавничим консорціумом спільно з Інститутом біографічних досліджень.
___Подана в книзі інформація про Київський національний університет імені Тараса Шевченка - юридичний факультет - це історія його становлення, розвитку та сьогодення, розповідь про його випускників - обличчя навчального закладу та установ, організацій, підприємств, де вони працюють.
___Сфера освіти сьогодні найбільшою мірою впливає на рівень розвитку людини і суспільства, має загальнонаціональний пріоритет, формує інтелектуальний потенціал нації, стверджує українську національну ідею, основою якої є визнання цінностей власної держави і моралі права.
___Це видання, на мою думку, інформуватиме читачів про діяльність юридичного факультету КНУ і провідних спеціалістів у галузі права, які творять історію суверенної України та українського народу.
Міністр освіти і науки України
 Станіслав Ніколаєнко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.