Літопис вищих навчальних закладів. КНУ імені Тараса Шевченка. Юридичний факультет 2006

Звернення до читачів


Станіслав Ніколаєнко


 ДОРОГІ ЧИТАЧІ!

___Ви тримаєте в руках збірник із серії "Літопис вищих навчальних закладів. КНУ імені Тараса Шевченка. Юридичний факультет", започаткований Українським видавничим консорціумом спільно з Інститутом біографічних досліджень.
___Подана в книзі інформація про Київський національний університет імені Тараса Шевченка - юридичний факультет - це історія його становлення, розвитку та сьогодення, розповідь про його випускників - обличчя навчального закладу та установ, організацій, підприємств, де вони працюють.
___Сфера освіти сьогодні найбільшою мірою впливає на рівень розвитку людини і суспільства, має загальнонаціональний пріоритет, формує інтелектуальний потенціал нації, стверджує українську національну ідею, основою якої є визнання цінностей власної держави і моралі права.
___Це видання, на мою думку, інформуватиме читачів про діяльність юридичного факультету КНУ і провідних спеціалістів у галузі права, які творять історію суверенної України та українського народу.
Міністр освіти і науки України
 Станіслав Ніколаєнко

Звернення до читачів


Василь Онопенко


 ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

___Вихід у світ першого випуску довідника "Літопис вищих навчальних закладів. Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Юридичний факультет" - є знаковою подією для України.
___Висвітлення сучасного стану і тенденцій розвитку правовідносин у державі, розповіді про провідних українських юристів, котрі здобували освіту та знання саме в цьому вузі є вкрай важливим, особливо з огляду на стрімкі темпи побудови нашої правової держави.
___Довідник містить багато нового, майстерно структурованого фактологічного матеріалу, котрий дасть змогу зробити власні висновки стосовно змісту та динаміки розвитку правовідносин та надання послуг у галузі права.
___Сподіваюсь, що значна за обсягом та цікава за змістом інформація, представлена у виданні, не лише сприятиме популяризації знань про юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а й про імена, які творять історію сьогодення в галузі права.
Народний депутат України
 Василь Онопенко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...
Симпатичные проститутки Тольятти | Самые красивые шлюхи Воронежа на xprostitutki-voronega.com | Красивые проститутки Вологды на xprostitutki-vologdi.com/Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.