Хто є хто на Івано-Франківщині. Новітня історія через віки 2006

Звернення до читачів


Роман Ткач


 ШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ!

___

 

 

___Ласкаво запрошуємо в Прикарпаття!

___Івано-Франківщина - це перлина в скарбниці матінки-природи. Це край з неповторними історією та культурою. Тут жили й боролися Ярослав Осмомисл, Данило Галицький, Олекса Довбуш, Степан Бандера, творили Іван Франко, Леся Українка, Василь Стефаник, Михайло Коцюбинський.

___Тут гордо підноситься найвища в Україні гора Говерла. Тут найчистіші джерельні потоки, правічні смерекові ліси і квітучі полонини. На території області проживають гуцули, бойки, покутяни зі своєрідними мовними й музичними особливостями, архітектурою та обрядами.

___Працелюбність і висока ділова активність місцевого населення, значний сировинно-ресурсний потенціал зумовили формування регіону як сприятливого для розвитку бізнесу і залучення інвестицій.

___Унікальні природні умови для відпочинку будь-якої пори року роблять Івано-Франківську область популярним туристичним регіоном. Карпати зі своїми вершинами і гірськолижними трасами, величний рівнинний Дністер, стародавній Галич та мальовнича Гуцульщина приваблюють туристів з усього світу. Динамічний розвиток туристичної галузі в області відбувається завдяки створенню сучасної відпочинкової інфраструктури з високим рівнем сервісу.

___Прикарпатська земля споконвіку славилась талановитими людьми, імена багатьох з них складають гордість не тільки рідного краю, а й усієї України. В цій книзі ви дізнаєтеся про славних галичан, які чекають на ділові пропозиції та плідну співпрацю в ім'я України.

 

 

 

Голова Івано-Франківської
обласної державної адміністрації

 Роман Ткач

Звернення до читачів


Ігор Олійник


ДОРОГІ ДРУЗІ ПРИКАРПАТТЯ!

__
__
 
___Здавна гостинна і доброзичлива Прикарпатська земля з гордістю носить ім'я Великого Каменяра.
Івано-Франківщина по праву пишається своїм патроном Іваном Франком, який є "духовним творцем і будителем української нації".

___Край Прикарпаття має славну героїчну історію, велику культурно-етнографічну спадщину і не менш насичене культурно-мистецьким життям сьогодення.

___Пріоритетною галуззю економіки Івано-Франківщини є туризм, розвиток сучасної відпочинкової інфраструктури краю, що гармонійно поєднується із традиційною духовністю його мешканців, невичерпною національною культурою, самобутніми звичаями та обрядами горян.

___Обласна рада прийняла низку цільових програм з розвитку різних галузей господарювання, залучення інвестицій в економіку краю, відродження народних ремесел, переробки лісосировини та аграрного сектору. Напрацьовано ряд перспективних інвестиційних проектів.

___Івано-Франківщина готова співпрацювати з усіма, хто зацікавлений у її динамічному розвиткові, хто зуміє якнайефективніше використати багатий сировинно-ресурсний потенціал регіону задля поліпшення життя мешканців краю і розквіту незалежної України.
 
 
 
Голова Івано-Франківської
обласної ради

 Ігор Олійник

Звернення до читачів


Віктор Анушкевичус


 ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___

 

 

___Знаменним є те, що в ці серпневі дні в одночассі ми святкуємо 15-річчя Незалежності нашої держави та 150-річчя
від дня народження духовного провідника українства, патрона нашого міста Івана Франка. Тож щиро вітаю всіх
івано-франківців з цими величними святами, адже духовний подвиг таких особистостей, як Іван Франко, - невтомний Каменяр в царині просвіти, праці й поступу - світочем осявав поступ до об'єднання українства як нації.

___Хай щирим внеском у конкретну справу утвердження нашої держави стануть успіхи в економічній, соціальній розбудові нашого міста, свідомість всіх нас, що тільки спільними зусиллями ми зможемо подолати всі перепони на шляху до вершин світового визнання нашої України як держави з високою духовністю і культурою, розвинутою економікою та соціальною політикою.

___Ділова активність обласного центру Прикарпаття постійно зростає, що пов'язано, насамперед, з пожвавленням інвестиційних процесів. Це стосується як великих підприємств, так і малого бізнесу.

___Спільно з іноземними інвесторами в місті реалізовуємо низку проектів у промисловості, адже промисловість Івано-Франківська представлена різноманітними сферами діяльності - виробництвом пресів, арматури для електростанцій,
сучасних систем обліку енерго- та теплоносіїв, мікросхем та побутової техніки.

___Триває активний розвиток підприємств харчової галузі. Значне збільшення обсягів продукції характерне і для деревообробної та меблевої галузі, де започаткована співпраця з естонськими та німецькими компаніями.

___При реалізації Ваших проектів у м. Івано-Франківську забезпечуватиметься невідкладне вирішення процедурних питань та гарантія захисту інвестицій.

___Глибоко переконаний, що сьогодні Івано-Франківськ є надійним та вигідним партнером і Ваші інвестиції стануть тут максимально ефективними.

 

 

З повагою
Міський голова

 Віктор Анушкевичус

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.