Хто є хто на Івано-Франківщині. Новітня історія через віки 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Роман Ткач


 ШАНОВНИЙ ЧИТАЧУ!

___

 

 

___Ласкаво запрошуємо в Прикарпаття!

___Івано-Франківщина - це перлина в скарбниці матінки-природи. Це край з неповторними історією та культурою. Тут жили й боролися Ярослав Осмомисл, Данило Галицький, Олекса Довбуш, Степан Бандера, творили Іван Франко, Леся Українка, Василь Стефаник, Михайло Коцюбинський.

___Тут гордо підноситься найвища в Україні гора Говерла. Тут найчистіші джерельні потоки, правічні смерекові ліси і квітучі полонини. На території області проживають гуцули, бойки, покутяни зі своєрідними мовними й музичними особливостями, архітектурою та обрядами.

___Працелюбність і висока ділова активність місцевого населення, значний сировинно-ресурсний потенціал зумовили формування регіону як сприятливого для розвитку бізнесу і залучення інвестицій.

___Унікальні природні умови для відпочинку будь-якої пори року роблять Івано-Франківську область популярним туристичним регіоном. Карпати зі своїми вершинами і гірськолижними трасами, величний рівнинний Дністер, стародавній Галич та мальовнича Гуцульщина приваблюють туристів з усього світу. Динамічний розвиток туристичної галузі в області відбувається завдяки створенню сучасної відпочинкової інфраструктури з високим рівнем сервісу.

___Прикарпатська земля споконвіку славилась талановитими людьми, імена багатьох з них складають гордість не тільки рідного краю, а й усієї України. В цій книзі ви дізнаєтеся про славних галичан, які чекають на ділові пропозиції та плідну співпрацю в ім'я України.

 

 

 

Голова Івано-Франківської
обласної державної адміністрації

 Роман Ткач

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.