Новітня історія України: Волинь. Імена, звершення, творчість 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Володимир Бондар


 Ш А Н О В Н І   Д Р У З І!


___Волинь - чудова земля віковічних лісів, блакитних озер і рік, родючих полів, край з багатою на події та славною історією. Все це створює всі необхідні умови для розвитку індустрії туризму.
___Поступальний розвиток інвестиційної політики регіону, проведення активної зовнішньоекономічної діяльності, залучення в економіку краю внутрішнього та зовнішнього капіталу визначає пріоритети нашої роботи. Область має багаторічний досвід добросусідських відносин із прикордонними регіонами, завжди відкрита для комерційного, виробничого співробітництва.
___Але головним багатством, особливою нашою гордістю є люди, працьовиті і розважливі. Саме завдяки їм у господарському комплексі зміцнюються позитивні тенденції, обумовлені високими темпами економічного росту й активним упровадженням ринкових відносин, що дає нам можливість значно ефективніше і результативніше вирішувати соціальні питання.
___Розвинута транспортна та енергетична інфраструктури, високотехнологічні промислові підприємства, будівельні та сільськогосподарські організації, кваліфіковані наукові та виробничі кадри у поєднанні зі значними природними ресурсами - невичерпний економічний потенціал регіону.
___Запевняю, що у нас ви знайдете оптимальні умови для ефективної інвестиційної і підприємницької діяльності, завжди зможете розраховувати на дружню зустріч, доброзичливість, допомогу та партнерство.
___Обласна державна адміністрація підтримує новий видавничий проект "Новітня історія України. Волинь", розпочатий видавництвом "Інститут біографічних досліджень".
___Сподіваємося, що це видання дозволить читачам краще ознайомитися з природними ресурсами Волинського краю, його економічним потенціалом, працівниками, руками яких твориться новітня історія України.

 

 

Бажаю всім плідної праці, нових ділових зв'язків і дружніх контактів!

 

Голова Волинської
обласної державної адміністрації

 Володимир Бондар

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.