Літопис вищих навчальних закладів. Випускники НТУУ "КПІ" 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Станіслав Ніколаєнко


 ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!
___

___
Ви тримаєте в руках третій випуск іміджевого збірника "Випускники НТУУ "Київський політехнічний інститут" із серії "Літопис вищих навчальних закладів". Книга містить інформацію як про випускників, так і про підприємства та установи, в яких вони працюють. Видання є джерелом інформації для налагодження взаємовигідного співробітництва, розширення ділових контактів, залучення інвестицій і подальшого інтегрування України до європейської та світової спільноти.
___Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" - це колиска не тільки багатотисячної армії випускників - провідних фахівців, імена яких відомі всьому світу: І.П. Бардін, А.В. Вінтер, Д.П. Григорович, І.І. Сікорський, А.М. Люлька, С.П. Корольов, Б.М. Вул, але й відомих вищих навчальних закладів: Харківський автодорожній інститут (1930 р.), Київський сільськогосподарський інститут (1922 р.), Київський технологічний інститут харчової промисловості (1930 р.), Київський інженерно-будівельний інститут (1930 р.), Київський технологічний інститут легкої промисловості (1930 р.), Київський інститут інженерів цивільної авіації (1933 р.) та багато інших. Цей вищий навчальний заклад - початок історії вищої технічної освіти України.
___У наш час освіта і наука виступають головними чинниками трансформації суспільства, досягнення ним високого рівня економічного розвитку і соціальних стандартів, інноваційного розвитку держави. Вища школа, як і вся система освіти, покликана ефективно сприяти створенню в суспільстві умов для пізнання людиною себе і світу, розвитку та самореалізації особистості в сучасному соціально-економічному середовищі.
___Бажаю всім читачам творчих злетів, натхнення, процвітання та значних успіхів у розбудові нашої держави.


З повагою,
Міністр освіти та науки України

 Станіслав Ніколаєнко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.