Мисливство і рибальство в Україні (тематичний збірник) 2006

Звернення до читачів


В.М. Сівець


Дорогі друзі!


___Державний комітет лісового господарства України - центральний орган виконавчої влади у галузі лісового та мисливського господарства високо оцінює нове видання довідково-інформаційний альманах "Мисливство та рибальство в Україні".
___Це вагома інтелектуальна інвестиція у сферу природоохоронної роботи, яку проводять мисливські господарства України, збільшуючи чисельність не тільки мисливських звірів та птахів, а й тварин, занесених до Червоної книги України (зубр, бурий ведмідь, рись, видра, борсук, глухар та ін.).
___Видання сприятиме обміну інформацією та досвідом у галузі мисливського господарства і полювання, збереженню і розвитку мисливських традицій та звичаїв, вихованню у громадян дбайливого ставлення до живої природи.
___Дякую всім учасникам підготовки цього надзвичайно корисного видання.


З повагою,
Голова Державного комітету
лісового господарства України

 В.М. Сівець

Звернення до читачів


М.В. Колісниченко


Шановні колеги!


___Вітаю всіх природолюбів України з виходом у світ нового видання - книги "Мисливство та рибальство в Україні".
___На мою думку, це видання заслуговує стати настільною книгою всіх, як фахівців з ведення мисливського господарства, так і тих, хто просто глибоко шанує природу, тваринний світ, як цінний і цікавий довідник, що практично доводить своє право бути професійним і водночас популярним виданням з охорони природи.
___Щиро сподіваюсь, що, дякуючи цьому виданню, спільними зусиллями Всеукраїнської асоціації охорони та відтворення тваринного світу, державних та громадських організацій, які мають у користуванні мисливсько-рибальські угіддя, нам по силі досягти успіху у збереженні природи України і її перлини - тваринного світу.
___З глибокою повагою до читачів та до тих, хто брав участь у підготовці до видання книги "Мисливство та рибальство в Україні".Президент
Всеукраїнської асоціації охорони
та відтворення тваринного світу

 М.В. Колісниченко

Звернення до читачів


М.С. Шуляр


Усім членам УТМР, працівникам, мисливцям,
рибалкам-аматорам України висловлюю найщиріше вітання з 85-літнім

ювілеєм нашого Товариства.___Від імені Всеукраїнської ради Українського товариства мисливців і рибалок вітаю членів Товариства з виходом у світ актуального видання - книги "Мисливство та рибальство в Україні".
___Викликає глибоку повагу той факт, що на сторінках цієї книги ми знаходимо цінний матеріал про те, яка копітка праця примноження багатств природи шляхом проведення біотехнічних заходів, розведення та розселення цінних і рідкісних видів тварин, охорони угідь, змістовну інформацію про провідну роль громадських організацій у справі охорони та відтворення тваринного світу.
___Впевнений, що з допомогою цієї книги наше багаточисельне Товариство в тісній співпраці з державними органами, іншими природоохоронними організаціями й надалі буде гідно виконувати покладену на нього почесну і благородну місію по охороні і збереженню тваринного світу України.
___Щиро бажаю всім виконавцям цього проекту подальших успіхів у справі пропаганди дбайливого і господарського ставлення до рідної природи. Міцного Вам здоров'я, добробуту і благополуччя.З повагою,
Голова президії
Всеукраїнської ради УТМР

 М.С. Шуляр

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.