Хто є хто на Сумщині 2005

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


В. Ющенко


ДОРОГИЙ ДРУЖЕ!

___Книжка, яку ти тримаєш у руках - запрошення до знайомства зі славетним сумським краєм, презентація його найкращих здобутків.
Сумська земля самобутня і неповторна. Її чудова природа, хвилясті рівнини, широкі річки, озера-стариці століттями надихали моїх земляків на добрі справи.
___Від предків Сумщині дісталася величезна історична, культурна та духовна спадщина. Наш край згадується ще у "Слові о полку Ігоревім". Під Конотопом мої славні земляки під прапорами гетьмана Івана Виговського вщент розбили вороже загарбницьке військо. Ми маємо знати і пам'ятати славетні традиції своїх дідів-прадідів.
___На долю моїх земляків випало багато випробувань. У всі часи вони мужньо боронили свій край, берегли і прикрашали рідну землю. Нинішнє покоління сумчан відповідальне за її майбутнє, добробут і процвітання. Я пишаюся своїми земляками, які разом з усім українським народом вибороли право вільно жити на своїй землі і будувати заможну демократичну європейську країну.
___У нас є все для успіху: щедра земля, висока культура, вміння працювати і долати труднощі. Проте головне багатство - люди. Ознайомившись з цією книжкою, переконуєшся, які ми талановиті, здібні, винахідливі. З таким людським потенціалом нам під силу підкорити будь-які вершини.
___Люблю Сумщину і вірю в її світле майбутнє!

 Президент України   В. Ющенко 

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.