Будівельний комплекс України 2006

Додаткова інформація


 

Урочиста церемонія нагородження учасників Загальноукраїнської Програми

"Будівельний комплекс України"


Детально...

Звернення до читачів


Володимир РибакШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО!

___Користуючись нагодою, сердечно вітаю всіх учасників загальноукраїнського проекту "Будівельний комплекс України".
___В усі часи професія будівельника була і залишається однією з найпочесніших. Будівництво завжди уособлювало добробут, розвиток цивілізації та мир. Загальновідомим є також факт, що розвивається лише та держава, яка будує.
___За роки незалежності працівники будівельного комплексу підтвердили право нашої держави займати гідне місце у світовій та європейській співдружності.
___Переконаний, що попереду у нас багато нових завдань і вагомих здобутків у розбудові нашої держави, у спорудженні досконалих житлових і промислових об'єктів. Все це є запорукою політичної стабільності, забезпечує послідовний курс економічних реформ, зміцнює законодавчі засади ринкової економіки, підвищує ефективність державного управління, формує позитивний імідж нашої держави на міжнародній арені.
___Сподіваюсь, що книга "Будівельний комплекс України" поєднає наші зусилля для примноження досягнень будівельної галузі нашої держави. Широка інформація про колективи та їх лідерів сприятиме розвитку партнерських стосунків, допоможе діловим колам Європи і світу краще сформувати уявлення про сучасний образ України, зокрема, України будівельної.
___Бажаю всім учасникам проекту нових ініціатив та звершень в ім'я процвітання нашої держави.

З найкращими побажаннями
Віце-прем'єр-міністр України,
міністр будівництва, архітектури
та житлово-комунального господарства України

ПодписьВолодимир Рибак

Звернення до читачів


В. Поляченко, В. КравченкоШАНОВНІ УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ, ЧИТАЧІ!

___Ви тримаєте в руках по-справжньому знакове для вітчизняної практики видання - представницько-аналітичний довідник "Будівельний комплекс України".
___Це книга про тих, хто відроджує будівельний комплекс країни, активно і вміло запроваджує нові форми ринкового господарювання, робить реальний внесок в оновлення міст, селищ і сіл нашої країни. Навіть у складних економічних умовах колективи будівельних компаній, підприємств будіндустрії, архітектурних майстерень, проектних інститутів та громадських організацій реалізують вдалі проекти щодо підвищення конкурентоздатності будівельної галузі, зміцнення авторитету будівельників.
___Загалом ця книга про важливий сектор економіки - будівельну галузь, яка не тільки робить вагомий внесок у формування валового внутрішнього продукту та доходів державного і місцевих бюджетів, а й забезпечує робочими місцями не один мільйон наших співвітчизників.
___Сподіваємося, що довідник стане настільною книгою і практичним посібником у багатьох кабінетах Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств і державних комітетів, органів державного управління, обласних і районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, наукових та освітніх закладів.
___Щиро вітаємо вас з випуском цього видання та бажаємо нових професійних і творчих здобутків.


З повагою
Співголова Будівельної
палати України

ПодписьВ. Поляченко
Виконавчий секретар
Будівельної палати України

ПодписьВ. Кравченко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...
Самые лучшие сексуальные проститутки Челябинска | xprostitutki-tveri.com - страстные дешевые путаны Твери | Самые шикарные путаны Владимира на сайте 1prostitutki-vladimira.comВсі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.