Новітня історія України: Галичина 2006

Додаткова інформація


Рекламний відео-ролик

Детально...

Презентація

Звернення до читачів


Ярослав Яцків


ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ, ДРУЗІ
ТА ШАНУВАЛЬНИКИ ПРИКАРПАТСЬКОГО КРАЮ!


___Мені випала висока честь звернутися до Вас з нагоди виходу у світ другого видання книги "Новітня історія України. Галичина". Для мене, та я впевнений для всіх нас і багатьох читачів книги слово Галичина - це щось значно більше і вагоміше, ніж назва українських етнічних земель, розташованих на північ від Карпатських гір.
___Галичина - це скарбниця нашої культурної та історичної спадщини, наповненої надзвичайно барвистими кольорами та героїчною боротьбою за волю нації та незалежність Української держави.
___У галицькому краї проживали й проживають працьовиті та талановиті люди, які творили та примножували славу України.
___З плином часу все більше і більше поваги та вдячності ми виявляємо до тих самобутніх талантів, хто своєю працею та мужністю у складних умовах різнокольорового поневолення зберігав у Галичині рідну мову, кріпив національний дух та формував еліту нації.
___Серед них є постаті, представлені у книзі "Новітня історія України. Галичина", - творці власного життя та життя Української держави, справжні фахівці своєї справи та палкі патріоти.
___Приклад їхнього самовідданого служіння Батьківщині - це вірний дороговказ поколінням прийдешнім, куди іти і як примножувати славу Галичини та України в цілому.
___Сьогодні молодій Українській державі потрібна свідома та правдива позиція кожного її громадянина, самовіддана праця кожного із нас.
 
 З вірою у славне майбутнє нашої держави та побажаннями
доброго здоров'я та творчих здобутків
у Вашій праці в ім'я України.
Президент Міжнародної асоціації україністів,
директор Головної астрономічної
обсерваторії НАН України,
доктор фізико-математичних наук,
академік НАН України

ПодписьЯрослав Яцків

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.