Зв’язок та інформатизація в Україні 2006

Звернення до читачів


Дмитро ТабачникСЛОВО ДО ЧИТАЧІВ!

___Сьогодні Україна чітко заявила про свій європейський вибір. Водночас кожній країні притаманні свої особливі риси розвитку економіки, кожна йде своїм економічним шляхом, виділяється певною динамікою економічних процесів.
___Саме тому так важливо мати надійний орієнтир для створення міцних економічних зв’язків і налагодження продуктивної міжнародної співпраці й особливо в галузі зв’язку, телекомунікації та інформатизації.
___Іміджеве аналітично-інформаційне видання "Зв’язок та інформатизація в Україні" надає можливість ознайомити широку громадськість з практичними доробками, новітніми технічними рішеннями, розширити присутність вітчизняних підприємств та наукових центрів на сучасному телекомунікаційному ринку, а також сприяти залученню іноземних інвестицій.
___Вітаю учасників нового проекту й бажаю творчої наснаги, подальших здобутків і радості від успішної праці!

Віце-прем’єр-міністр України
ПодписьДмитро Табачник

Звернення до читачів


Микола РудьковськийШАНОВНІ УЧАСНИКИ ТА ЧИТАЧІ ЗБІРНИКА
"ЗВ’ЯЗОК ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЯ В УКРАЇНІ"!


___Вітаю вас з виходом у видавничому просторі України інформаційно-довідкового видання "Зв’язок та інформатизація в Україні", який на сучасному рівні представляє галузь зв’язку та сферу інформатизації України, її ділову та інтелектуальну еліту, кращі досягнення у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
___В умовах ринкової економіки інформація про підприємства та установи, їх імідж, високий рівень торговельної марки та ефективні рекламні стратегії є вирішальними чинниками успіху як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
___З довідника "Зв’язок та інформатизація в Україні" можна довідатись про інновації та проекти, що визначають шляхи розбудови інформаційного суспільства в Україні. Сьогодні саме в галузі зв’язку, яка посідає провідні позиції в українській економіці, формується нова модель розвитку, що покликана забезпечити динамічний розвиток нашої держави в глобальному інформаційному світі.
___Сподіваюсь, що інформація, яку містить довідник, допоможе інвесторам краще усвідомити реалії українського ІТ-ринку, а його вітчизняним учасникам - відкрити нові перспективи, розширити ділові контакти.
___Маю надію, що довідник стане корисним для фахівців ІТ-сфери та всіх, хто прагне досягти нових вершин
у роботі, спрямованій на розвиток галузі зв’язку та інформатизації в Україні.
___Щиро бажаю успіхів та натхнення всім читачам та авторам видання!

Міністр
транспорту та зв’язку України

ПодписьМикола Рудьковський

Звернення до читачів


Антон ПригодськийШАНОВНІ КОЛЕГИ!

___Комітет Верхової Ради України з питань транспорту і зв’язку щиро вітає появу на вітчизняному медіа-просторі нового ділового видання "Зв’язок та інформатизація в Україні".
___На сучасному етапі становлення України як незалежної держави та її інтеграції у світовий економічний простір розвиток вітчизняного інфокомунікаційного сектору визначено одним із національних пріоритетів.
___Телекомунікації в Україні є однією зі складових базових галузей країни, інтенсивний розвиток якої, постійне оновлення технологій, поліпшення якості та розширення переліку телекомукаційних послуг є передумовою інтенсивного формування інформаційного суспільства в Україні та її економіки в цілому. Телекомунікаційна сфера все більше відіграє соціальну роль, постаючи основою добробуту наших громадян.
___Вітчизняна сфера телекомунікацій - це також простір для ділової активності, розгалужених контактів не тільки в Україні, а й за кордоном, нових бізнесових рішень та ефективних стратегій діяльності на ринку.
___В той же час розбудова інформаційного суспільства в Україні потребує прискореної модернізації інформаційної і телекомунікаційної інфраструктури, формування відповідних державних інституцій та одночасної мобілізації науки, освіти, культури, засобів масової інформації, законодавчого закріплення гарантій для споживачів інформації, захисту вітчизняного виробника інформаційного продукту від експансії зовнішнього ринку, стимулювання чесної конкуренції. Комітет з питань транспорту і зв’язку постійно працює над удосконаленням законодавства у сфері телекомунікацій.
___Переконаний, що нове ділове видання "Зв’язок та інформатизація в Україні" дає нові інформаційні можливості ознайомитися з новітніми розробками, обмінятися досвідом, встановити нові ділові контакти.
___Бажаю всім здоров’я, плідної роботи, творчої наснаги та успіхів, корисних ділових зустрічей та здійснення найсміливіших задумів.

Голова Комітету Верховної Ради України
з питань транспорту і зв’язку

ПодписьАнтон Пригодський

Звернення до читачів


Олег ГайдукСЛОВО ДО ЧИТАЧІВ!

___Вихід у світ видання "Зв’язок та інформатизація в Україні" - важливий крок на шляху потужної інформаційної підтримки інвестиційно-інноваційних програм державної політики у сфері інформатизації, введення новітніх інформаційно-комунікаційних технологій і послуг на ринку зв’язку.
___Від ефективності та інтенсивності розвитку телекомунікацій залежить стабільність та життєдіяльність економіки держави. Національна комісія з питань регулювання зв’язку України скеровує свою діяльність на створення стимулів для розвитку конкуренції на ринку телекомунікацій, впровадження технологій, збільшення обсягів послуг зв’язку і підвищення їх якості, сприяння залученню інвестицій у сферу телекомунікацій, стабільне наповнення державної скарбниці. На сьогодні на НКРЗ покладено надзвичайно важливе завдання - задовольнити зростаючі потреби суспільства у надійних та якісних, сучасних послугах зв’язку. Ці потреби не зникнуть ніколи, тому їх задоволення є важливою передумовою подальшого поступального розвитку нашої держави, її інтеграції у світовий інформаційний простір.
___Ознайомившись з цим високоякісним виданням, можна наочно побачити реальні здобутки та перспективи подальшої роботи в контексті виконання як національної, так і світової політики в галузі зв’язку та інформатизації.
___Хотів би висловити щиру подяку всім, хто був причетний до виконання проекту "Зв’язок та інформатизація в Україні", з побажанням творчого натхнення та подальших успіхів.

Голова Національної комісії
з питань регулювання зв’язку України

ПодписьОлег Гайдук

Звернення до читачів


Віталій ШевченкоШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Нам випало жити в час великих змін і невпинного оновлення. Гадаю, всі погодяться з тим, що найінтенсивніші зміни відбуваються нині в галузі зв’язку та інформатизації. Саме ця сфера людської діяльності стала найпотужнішим рушієм прогресу.
___Сучасній людині важко повірити, що лише півтора століття тому у світі вперше почули про можливості електрифікації, радіо, телефонного зв’язку, телебачення. Сьогодні дивним видається той факт, що про комп’ютерне забезпечення в Україні довідалися лише наприкінці 40-х років, а мобільний зв’язок з’явився у нас лише в 90-х роках XX століття. Донедавна персональний комп’ютер був неймовірною розкішшю для пересічного громадянина нашої країни, а тепер ним користується майже кожен школяр. Так само звичним стало для нас і те, що навіть мешканці найвіддаленіших українських сіл знають про можливості спілкування через мобільний зв’язок.
___Те, що недавно сприймалося за вигадку у фантастичних фільмах, нині стає реальністю і служить людству. Нові технології розвиваються так стрімко, що не завжди можна встежити за їх розробками та впровадженням у життя. Віднедавна великих обертів набирають у світі цифрові технології, які значно розширюють можливості зв’язку. Нашій державі важливо вчасно і рішуче запроваджувати їх для становлення і подальшого розвитку українського суспільства.
___Презентаційно-довідкове видання "Зв’язок та інформатизація в Україні" покликане представити широкому колу читачів найважливіші здобутки у сфері вітчизняного зв’язку та інформаційних технологій, розповісти про головні інституції нашої держави, котрі опікуються цією галуззю, та репрезентувати керівників установ, підприємств, закладів цієї сфери.
___Переконані, що поява цього видання сприятиме розширенню ділових зв’язків, зміцненню професіонального партнерства та конструктивної співпраці задля майбутніх поколінь українців.

Голова Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення

ПодписьВіталій Шевченко

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.