Торговельні марки та фірмові найменування 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Від редакції


___Видання серії "Торговельні марки та фірмові найменування" представляють учасникам національного та міжнародного ринків торговельні марки, фірмові найменування, що використовуються в Україні, містять ділову інформацію про їх вітчизняних та іноземних власників із зображенням знаків, характеристиками та перевагами товарів і послуг, що реалізуються під цими торговельними марками, знайомлять з унікальними національними товаровиробниками. Все це дозволяє зорієнтувати споживача та уникнути ототожнення з іншими учасниками ринку.

___Спеціальні розділи містять корисну й актуальну інформацію щодо порядку реєстрації та охорони прав інтелектуальної власності.

___Книга розповсюджується серед державних органів законодавчої та виконавчої влади, підприємств різних форм власності, іноземних посольств та представництв, наукових та академічних бібліотек, на національних та міжнародних виставках, а також у системі Інтернет.

___Електронна версія: who-is-who.ua

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.