Україна аграрна 2006

Додаткова інформація


Презентація загальноукраїнського проекту "Україна аграрна"

Детально...

Звернення до читачів


Олександр Мороз


Олександр Мороз
 
Шановні друзі!
 
___Радий вітати вихід у світ видання "Україна аграрна", присвяченого популяризації кращих українських підприємств у цій галузі.

___На сучасному етапі динамічного розвитку євроінтеграційних процесів особливого значення набуває об'єктивне інформування світової громадськості щодо аграрної галузі України. За роки незалежності працівники агропромислового комплексу довели право нашої держави посідати гідне місце у світовій співдружності.

___Книга знайомить читача з передовим досвідом і досягненнями високої продуктивності праці та якості продукції кращих вітчизняних підприємств та їх лідерів, а також з провідними брендами і торговельними марками України.

___Упевнений, що висвітлення реальних здобутків та перспектив розвитку підприємств галузі буде корисним не лише для фахівців, а й для широкої читацької аудиторії.

___Висловлюю щиру подяку розробникам, авторам і всім, хто брав участь у випуску проекту "Україна аграрна".
 
Бажаю добра та успіхів усім,
хто працює і творить на благо України.

ПідписОлександр МОРОЗ

Звернення до читачів


Михайло Гладій


Михайло ГладійПрапор і герб України
Шановні добродії!
 
___З великим задоволенням хочу привітати учасників, організаторів, усіх, кого зібрала навколо себе книга "Україна аграрна".
___Важко виростити хлібний колос, але й нелегко його зберегти, переробити, довести до столу споживача. Тому з особливою повагою я хотів би сказати про учасників - вітчизняних виробників, котрі впроваджують новітні технології, сучасні техніку та обладнання, нарощують виробництво продукції сільського господарства, переробної та харчової промисловості, яка користується попитом і є конкурентоспроможною як на внутрішньому, так і світовому ринках.
___Сьогодні ми називаємо героями тих, хто за нинішніх умов демонструє свою енергію, ініціативу, підприємливість, уміння ефективно та якісно працювати, найкращі колективи і людей, що уособлюють інтелектуальну та індустріальну потужність нашої держави.
___Впевнений, що видання "Україна аграрна" відкриває нові яскраві сторінки, актуальні не тільки для ділових кіл, науковців, а й просто читачів. Ця книга, присвячена діяльності кращих вітчизняних виробників, дозволить ефективно використовувати економічний і науковий потенціал, сприятиме подальшому розвитку агропромислового виробництва, налагодженню ділових контактів, зростанню міжнародного авторитету національного товаровиробника.
___Бажаю всім процвітання та стабільності, наснаги і наполегливості у досягненні поставленої мети.
 
Голова Комітету
Верховної Ради України
з питань аграрної політики
та земельних відносин

ПідписМихайло Гладій

Звернення до читачів


Юрій Мельник


Юрій МельникПрапор і герб України
Шановні колеги і друзі!
 
___Ви тримаєте в руках нову книгу проекту "Україна аграрна", який послідовно проводить своє головне завдання - презентувати всім зацікавленим сучасне сільське господарство нашої держави.
___Цьогорічне видання, як і кілька попередніх, має велике інформативне значення. Адже на його сторінках ви знайдете розповіді про багатьох керівників аграрного сектору, які, завдяки великому оптимізму, професійній майстерності та досвіду, зуміли утворити працездатні колективи й перетворили свої господарства у високорозвинені й рентабельні виробництва. А щоб допомогти іншим стати на шлях процвітання й добробуту, ці аграрні підприємства радо діляться з вами на сторінках часопису секретами свого успіху.
___Сподіваюся, що здобутки інших, їх впевненість у завтрашньому дні, а головне, незворотність реформ у сільському господарстві, надихатимуть ваc на нові ідеї для побудови власного аграрного бізнесу, в якому знайдуть місце і сучасний європейський досвід, і інтенсивні технології вирощування та переробки сільгосппродукції, утримання худоби, виробництва високої якості продуктів харчування на рівні світових стандартів.
___Глибоко переконаний: спільними зусиллями вітчизняні товаровиробники подолають труднощі й нададуть потужний імпульс прoцесам відродження українського села, забезпечивши таким чином економічну та політичну міць нашої держави, її незалежність і процвітання.
___Зичу всім щедрих врожаїв, плідних ідей та успішного їх втілення в життя, а також миру, добра та надійних партнерів у справах!
 
Міністр аграрної політики України
ПідписЮрій Мельник

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.