Пакування в Україні 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


А.К. Кінах

Шановні друзі!

___Засвідчую повагу до всіх учасників проекту "Пакування в Україні".
___Українська пакувальна галузь зробила великий крок у своєму розвитку і вже може вважатися де-факто самостійною галуззю вітчизняної економіки.
___Пріоритетними для нашої держави залишаються євроінтеграційні прагнення, що, в свою чергу, спрямовують потужний потенціал пакувальної індустрії: обладнання, технології та упаковку до освоєння нових ринків збуту.
___Своєчасне висвітлення стану та тенденцій динамічного зростання цієї ланки національної економіки консолідує зусилля лідерів усіх сфер діяльності для створення сприятливих умов розвитку вітчизняного виробництва, піднесення добробуту народу.
__Це видання, без сумніву, дуже корисне, формує і зміцнює позитивний імідж вітчизняного бізнесу, пропагує кращі зразки виробництва, сприяє налагодженню взаємовигідних ділових контактів та поступального руху до міжнародного економічного простору.


Президент
Українського союзу
промисловців і підприємців


 А.К. Кінах

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.