Новітня історія України: Славетна Вінниччина 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ


ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯУкладачам, співавторам, видавцям і читачам
"Новітня історія України. Славетна Вінниччина"Шановні друзі!___Прийміть найщиріші вітання від перлини Поділля - Вінниччини.
___Нам випало велике щастя народитися, жити і працювати на цій землі, звеличеній подвигами наших предків, добрими справами і трудовими звершеннями сучасників.
___Тут формувалися і вели національно-визвольну боротьбу полки Б. Хмельницького, І. Богуна, Д. Нечая, І. Гонти та М. Кривоноса. Майже чверть століття очолював боротьбу селян проти поміщицького гніту Устим Кармалюк. З Вінниччиною пов’язані імена першого Президента УНР М. Грушевського, російського фельдмаршала О. Суворова, декабриста П. Пестеля, російських поетів О. Пушкіна і М. Некрасова, композиторів П. Чайковського та М. Леонтовича, видатного хірурга М. Пирогова. На щедрій Подільській землі народилися відомі письменники М. Коцюбинський, С. Руданський, М. Стельмах, В. Стус та ін.
___Вінниччина приваблює не лише різноманітними пам’ятками старовини, багатою історією та видатними особистостями, а й неповторною красою своєї чарівної природи.
___Вінницька область сьогодні - це регіон з досить розвинутим сільським господарством і значним промисловим потенціалом. 350 підприємств багатьох галузей роблять свій внесок у створення економічної могутності України, серед яких провідними є харчова, машинобудівна, металообробна, хімічна, легка, борошно-круп’яна і комбікормова, лісова та деревообробна. У регіоні створено оптимальні умови для ефективної інвестиційної та підприємницької діяльності.
___Вінничани завжди відкриті для виробничої, комерційної, інвестиційної і туристичної співпраці.
___Чекаємо Вас на гостинній Подільській землі і бажаємо успіху, процвітання, миру і злагоди.


Голова Вінницької обласної
державної адміністрації

 Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.