Новітня історія України: Славетна Вінниччина 2006

Звернення до читачів


Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ


ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯУкладачам, співавторам, видавцям і читачам
"Новітня історія України. Славетна Вінниччина"Шановні друзі!___Прийміть найщиріші вітання від перлини Поділля - Вінниччини.
___Нам випало велике щастя народитися, жити і працювати на цій землі, звеличеній подвигами наших предків, добрими справами і трудовими звершеннями сучасників.
___Тут формувалися і вели національно-визвольну боротьбу полки Б. Хмельницького, І. Богуна, Д. Нечая, І. Гонти та М. Кривоноса. Майже чверть століття очолював боротьбу селян проти поміщицького гніту Устим Кармалюк. З Вінниччиною пов’язані імена першого Президента УНР М. Грушевського, російського фельдмаршала О. Суворова, декабриста П. Пестеля, російських поетів О. Пушкіна і М. Некрасова, композиторів П. Чайковського та М. Леонтовича, видатного хірурга М. Пирогова. На щедрій Подільській землі народилися відомі письменники М. Коцюбинський, С. Руданський, М. Стельмах, В. Стус та ін.
___Вінниччина приваблює не лише різноманітними пам’ятками старовини, багатою історією та видатними особистостями, а й неповторною красою своєї чарівної природи.
___Вінницька область сьогодні - це регіон з досить розвинутим сільським господарством і значним промисловим потенціалом. 350 підприємств багатьох галузей роблять свій внесок у створення економічної могутності України, серед яких провідними є харчова, машинобудівна, металообробна, хімічна, легка, борошно-круп’яна і комбікормова, лісова та деревообробна. У регіоні створено оптимальні умови для ефективної інвестиційної та підприємницької діяльності.
___Вінничани завжди відкриті для виробничої, комерційної, інвестиційної і туристичної співпраці.
___Чекаємо Вас на гостинній Подільській землі і бажаємо успіху, процвітання, миру і злагоди.


Голова Вінницької обласної
державної адміністрації

 Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ

Звернення до читачів


Володимир ГРОЙСМАН


ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДАУкладачам, співавторам, видавцям і читачам
"Новітня історія України. Славетна Вінниччина"Шановні читачі!___Я радий вас вітати на сторінках, присвячених місту Вінниці.
___Вінниця - прекрасне українське місто, надзвичайно зелене та надзвичайно затишне, розташоване на березі великої річки. Місто, яке має свій специфічний колорит та свою особливу атмосферу. Політичні бурі, які протягом кількох століть проносилися цією територією, не здатні були знищити особливий дух, притаманний нашому місту. Зміна влад та режимів не спроможні були вбити оптимізм, почуття гумору та любов до життя його мешканців.
___Старовинне та молодіжне, традиційне та новаторське, спокійне та таке, що весь час перебуває у пошуку. Місто -  перехрестя, де перетинаються культурні, торговельні та залізничні шляхи. Моє улюблене місто. Я думаю, під цими словами може підписатися кожен вінничанин.
___Я сподіваюсь, що ви, шановні читачі, теж полюбите Вінницю, і відкриєте її для себе так, як я відкриваю її щодня. Запрошую вас до спільної подорожі нашим містом.Вінницький міський голова
 Володимир ГРОЙСМАН

Звернення до читачів


Віталій БЕЗНОСЮК


МІЖНАРОДНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ
"ВІННИЦЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО У МІСТІ КИЄВІ"Укладачам, співавторам, видавцям і читачам
"Новітня історія України. Славетна Вінниччина"Дорогі земляки!___Вітаю Вас із виходом книги "Новітня історія України. Славетна Вінниччина".
___Високий попит на це видання вкотре підтверджує мою переконаність, що Поділля - Богом відзначений край, а найбільше його багатство - чудові люди.
___Я гордий з того, що серед особистостей, які своїми звершеннями роблять значний внесок у розбудову України, багато моїх земляків-вінничан.
___З кожним роком лави Вінницького земляцтва в м. Києві поповнюються новими особистостями - творчими, сильними, налаштованими на успіх, з прагненням бути корисними своєму народові.
___Де б не проходило наше життя, у серці завжди лишається рідна Вінниччина. Адже звідти - наше коріння. Саме там ми мріяли про прийдешнє, розпочинаючи свій шлях; туди ми повертаємося, коли важко на серці, щоб почерпнути животворної енергії від рідної землі.
___Тож запрошую шановних читачів познайомитися зі славетними земляками, долучитися до історії та сьогодення Подільського краю.
___І нехай Вам щастить!Голова ради Міжнародного громадського об’єднання
"Вінницьке земляцтво у місті Києві",
президент ДК "Укрзовнішінтур"

 Віталій БЕЗНОСЮК

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.