Паливно-енергетичний комплекс України 2006

Звернення до читачів


Сергій ТУЛУБ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

___Радий вітати появу першого спеціалізованого міжгалузевого довідника "Паливно-енергетичний комплекс України".
___Паливно-енергетичний комплекс держави завжди був однією з найважливіших ланок у формуванні міцної конкурентно-спроможної економіки, запорукою успішного позиціонування України на світових ринках. Особливого значення цей комплекс набуває нині, коли загальне поняття "незалежність держави" неможливе без ключової складової - її енергетичної незалежності.
___На тлі стрімких політичних та суспільно-економічних змін ціна інформації - своєчасної та неупередженої - стрімко зростає. Тож видання довідника "Паливно енергетичний комплекс України", де міститься вичерпна інформація про діяльність, специфіку та перспективи роботи підприємств всіх галузей комплексу є вчасним та перспективним.
___Я впевнений, що ця книга не лише сприятиме роботі підприємств нашої галузі, але й стане стимулом для пошуку нових партнерів, активізації ділових контактів.
___Бажаю організаторам, учасникам та читачам видання, всім діловим людям країни оптимізму, стійкості та відданості справі розбудови вітчизняної економіки.


Міністр
вугільної промисловості України

 Сергій ТУЛУБ

Звернення до читачів


Юрій БОЙКО

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Однією з першочергових цілей розвитку України та нашим особистим завданням є створення надійного енергетичного фундаменту української економіки ХХІ століття.
___Паливно-енергетичний комплекс України має виняткове значення як для національної економіки України, так і для Європейського економічного простору. Без сумніву, українська енергетика є важливим чинником стабільності, економічного зростання, соціального розвитку та активізації співпраці в усій Європі.
___Сьогодні в паливно-енергетичній політиці України відбуваються значні зрушення. Зусилля уряду спрямовані, перш за все, на забезпечення енергетичної безпеки наших громадян, завершення формування стабільного внутрішнього енергетичного ринку, а також поглиблення співпраці з енергетичними системам країн Європи.
___Одним із важливих напрямів діяльності Міністерства палива та енергетики України є просування досягнень підприємств паливно-енергетичного комплексу України, які разом створюють новий образ нашої держави. В довіднику представлені найкращі підприємства енергетичної галузі України. Їхні новітні технології та багатий практичний досвід - це надійна основа для налагодження ефективної співпраці в рамках системи європейської енергетичної безпеки, а також залучення інвестиційних ресурсів для стабільного розвитку енергетики України.
___Тож бажаю всім учасникам, видавцям та читачам довідника успіхів і нових досягнень на благо України.


З повагою,
Міністр палива
та енергетики України

 Юрій БОЙКО

Звернення до читачів


Микола МАРТИНЕНКО

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

___Маю приємність привітати з виходом у світ довідника "Паливно-енергетичний комплекс України" творчий колектив, який здійснив цей масштабний і трудомісткий проект, а також всіх працівників ключової для економіки України енергетичної галузі. Адже з'явився свого роду "груповий портрет" українського ПЕКу в цілому та всіх його підприємств зокрема.
___Вітаю і читачів нового довідника - вони знайдуть у книзі необхідні дані про паливно-енергетичний комплекс України. Ця інформація прислужиться законодавцям для розробки вивірених і ефективних законів, які регулюватимуть відносини в енергетичній сфері; вона стане у пригоді експертам для об'єктивного аналізу ситуації у ПЕК.
___Енергетична галузь в умовах ринку - це хитросплетіння різноманітних та різноспрямованих інтересів і тенденцій. Нам належить знайти золоту середину між міркуваннями надійності та вартості послуг у сфері енергозабезпечення, енергетичної ефективності, енергетичної незалежності, дотримання вимог екологічного контролю.
___Комплекс цих питань формує єдиний стратегічний напрям для нас усіх - забезпечення енергетичної безпеки України. Ідеологічні та політичні розбіжності мають відступити на другий план перед виконанням цього життєво важливого для України завдання.
___Впевнений, що всі причетні до галузі управлінці, політики, бізнесмени, науковці спільно працюватимуть над зміцненням енергетичної безпеки нашої держави та всебічним розвитком української енергетики.


Голова Комітету
Верховної Ради України
з питань паливно-енергетичного комплексу,
ядерної політики та ядерної безпеки

 Микола МАРТИНЕНКО

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.