Паливно-енергетичний комплекс України 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Сергій ТУЛУБ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

___Радий вітати появу першого спеціалізованого міжгалузевого довідника "Паливно-енергетичний комплекс України".
___Паливно-енергетичний комплекс держави завжди був однією з найважливіших ланок у формуванні міцної конкурентно-спроможної економіки, запорукою успішного позиціонування України на світових ринках. Особливого значення цей комплекс набуває нині, коли загальне поняття "незалежність держави" неможливе без ключової складової - її енергетичної незалежності.
___На тлі стрімких політичних та суспільно-економічних змін ціна інформації - своєчасної та неупередженої - стрімко зростає. Тож видання довідника "Паливно енергетичний комплекс України", де міститься вичерпна інформація про діяльність, специфіку та перспективи роботи підприємств всіх галузей комплексу є вчасним та перспективним.
___Я впевнений, що ця книга не лише сприятиме роботі підприємств нашої галузі, але й стане стимулом для пошуку нових партнерів, активізації ділових контактів.
___Бажаю організаторам, учасникам та читачам видання, всім діловим людям країни оптимізму, стійкості та відданості справі розбудови вітчизняної економіки.


Міністр
вугільної промисловості України

 Сергій ТУЛУБ

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.