Українська родина 2006

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


В.П. Корж


В.П. Корж


Шановні друзі!


___З нагоди виходу альманаху "Українська родина" прийміть найщиріші вітання та побажання миру і процвітання.
___Це видання познайомить читачів з героями минулих часів і сьогодення, сприятиме усвідомленню причетності кожного з нас до теперішнього і майбутнього України, продемонструє духовний і творчий потенціал українського народу.
___Широка інформація про кращі сімейні традиції українців, духовні надбання відомих і маловідомих українських родин позитивно впливатиме на збереження та зміцнення сім'ї, створення привабливого образу України у світі.
___Ми бажаємо, щоб наші діти росли духовними, високоморальними і культурними людьми. Впевнений, що альманах "Українська родина" поєднає і примножить зусилля старшого покоління у вихованні в нащадків поваги до батьків, любові до рідної землі, здорового способу життя.
___Бажаю всім учасникам видання та його авторам здоров'я, нових звершень, невтомності у творенні добра і щасливої долі.


Міністр України
у справах сім'ї, молоді та спорту

ПідписВ.П. Корж

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.