Україна транспортна. Морський і річковий комплекс України 2007

Звернення до читачів


Юрій Крук


Юрій Крук


ШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Профільний транспортний комітет Верховної Ради України, у складі якого працюють провідні фахівці морської галузі, і надалі вдосконалюватиме законодавчу базу морського і річкового транспорту, сприятиме вирішенню проблем та спірних питань галузі.

___Радий вітати вихід у світ довідника "Морський і річковий комплекс України", видання з серії "Україна транспортна". Всеукраїнська програма, створена Українським видавничим консорціумом, - це спроба представити підприємства морської та річкової галузі, ознайомити з їх діяльністю, перспективами  розвитку. Все, що стосується морської діяльності, незмінно користується величезним попитом завдяки публікаціям найновітніших досягнень європейських і вітчизняних фірм на сторінках даного видання. У книзі представлено різноманітні напрями діяльності багатьох компаній, у тому числі сучасні розробки, новітні технології і наукові досягнення у сфері суднобудування, судноремонту, портового обладнання, контейнерних і перевантажувальних терміналів, а також малого флоту для роботи, відпочинку та водного спорту. Це надихає на обговорення перспектив розвитку та інших актуальних питань діяльності галузі.
___Я переконаний, що участь у всеукраїнській програмі дозволить вітчизняним та зарубіжним працівникам морського та річкового транспорту розширити наявні контакти, знайти нових партнерів для співпраці, інвестицій тощо. Сподіваюсь, що результати роботи сприятимуть розвитку, відкриють нові перспективи у роботі морської та річкової галузі України, а також сприятимуть зовнішньоекономічній співпраці і подальшому підйому економіки України в цілому.

Щиро бажаю всім учасникам проекту успішної роботи та нових позитивних і прибуткових досягнень.

Попутного вам вітру і сім футів під кілем. Так тримати!


З повагою і найкращими побажаннями

Голова підкомітету з питань
морського і річкового транспорту
Комітету Верховної Ради України
з питань транспорту і зв'язку

ПідписЮрій Крук

Звернення до читачів


Володимир Іванов


Володимир Іванов


ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!


___Радий можливості привітати учасників проекту "Морський і річковий комплекс України".
___Україна по праву вважається великою багатогалузевою, транспортною державою. Вигідне географічне розташування робить її однією з найзначніших у Європі транзитних держав. Розвиток транспортного комплексу країни сьогодні є запорукою її економічного зростання.
___Обмін досвідом між теперішніми та майбутніми партнерами - це найкращий шлях для реалізації спільних заходів і для розвитку цієї галузі економіки, яка, на мій погляд, має великі перспективи й можливості.
___У світі бізнесу саме оперативна та всебічна інформація багато в чому визначає успішність того чи іншого проекту, характер та розвиток подальших підприємницьких контактів. Бажаю учасникам плідної співпраці.

__

Президент Асоціації "Укрпорт"
ПідписВолодимир Іванов

Звернення до читачів


Василь Гуреєв


Василь Гуреєв


ШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Асоціація суднобудівників України "Укрсудпром", яка об'єднує всі суднобудівні підприємства держави, вітає організований Міністерством транспорту та зв'язку України і Українським видавничим консорціумом загальнонаціональний
проект "Україна транспортна - 2006".
___Вихід у світ у рамках цього проекту  окремого енциклопедичного видання "Морський і річковий комплекс" є подією міжнародного рівня та кроком уперед у справі ознайомлення української та світової спільноти з історією, розвитком і досягненнями вітчизняних підприємств морського та річкового комплексу.
___Таке спеціалізоване галузеве видання, присвячене питанням розвитку судноплавства, суднобудування, а також усьому тому, що стосується морської діяльності, незмінно буде користуватися значним попитом.
___Оновлений формат загальнонаціонального проекту "Україна транспортна - 2006" має відкрити для вітчизняних фахівців і закордонних гостей, які працюють у різних секторах морської індустрії, нові можливості для обговорення перспектив розвитку морського комплексу України та інших актуальних питань, що стосуються роботи людини на воді.
___Асоціація суднобудівників України "Укрсудпром" розглядає участь у проекті "Україна транспортна - 2006" як добрий шанс для показу можливостей вітчизняних компаній, що займаються проектуванням і будівництвом суден, судноремонтом та виготовленням суднового обладнання, а також для вирішення завдань, пов'язаних із залученням інвестицій для презентацій нових технологій та зразків техніки в широкому діапазоні секторів морської індустрії, оскільки ми вважаємо, що основна спрямованість видання "Морський і річковий комплекс" буде сприяти цьому.
___Ми переконані, що завдяки цій події  вітчизняні і закордонні працівники морської індустрії розширять наявні контакти і знайдуть нових партнерів для співпраці, а результат участі у проекті створить передумови для нових задумів і розробки напрямів  діяльності.
___Ми не сумніваємося, що видання "Морський і річковий комплекс" продовжить новаторський дух трьох попередніх видань галузевої енциклопедії "Україна транспортна" та доброзичливий стиль спілкування між організаційним комітетом проекту і його учасниками. Презентація книжки, що проводиться в рамках проекту, дозволить зібрати разом усіх його учасників для обміну думками про відкриття нових перспектив для співпраці у сфері суднобудування і судноремонту в чорноморському регіоні, зміцнення і розвитку зовнішньоекономічної співпраці, сприяння подальшому підйому економіки України.
___Від усієї душі бажаю всім учасникам проекту "Україна транспортна - 2006" успішної роботи і нових досягнень, а Українському видавничому консорціуму - невичерпної енергії та ініціативи для організації і втілення в життя ще
багатьох успішних загальнонаціональних та міжнародних видавничих проектів у майбутньому.
___Попутного вам вітру і сім футів під килем! Так тримати!


З повагою і найкращими побажаннями

Президент Асоціації "Укрсудпром",
народний депутат України

ПідписВасиль Гуреєв

Звернення до читачів


Анатолій Лапін


Анатолій Лапін


ШАНОВНЕ ПАНСТВО!


___
Асоціація морських капітанів Одеси вітає вихід друком у рамках загальнонаціонального проекту "Україна транспортна - 2006" довідника "Морський і річковий комплекс України", виданого Українським видавничим консорціумом з ініціативи Міністерства транспорту та зв'язку України.
___Ознайомлення з таким всеосяжним інформаційним матеріалом, безумовно, сприятиме розвитку морського бізнесу в усіх його галузях: судноплавство, суднобудування, робота портів, морська освіта й наука, сфера послуг, пов'язана з морським бізнесом (агенти, експедитори, брокери, фрахтувальники, сюрвеєри, оператори, будівельники, крюїнг тощо).
___Довідник також відіграє істотну роль в інформуванні іноземних компаній про можливості України, у залученні іноземних інвестицій в український морський комплекс, у відродженні національного флоту, що особливо цікавить нас, капітанів.
___Щиро бажаємо успіху всім, хто брав участь у роботі над цим проектом.Президент
Асоціації морських капітанів Одеси

ПідписАнатолій Лапін

Звернення до читачів


Юрій Приходько


Юрій Приходько


ШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Радо вітаю всіх учасників видання "Україна транспортна", що покликане ознайомити з однією із найважливіших структур транспортної галузі України - морським і річковим комплексом України, в якому плідно взаємодіють найкращі представники галузі та їх партнери.
___Наша молода держава з кожним днем усе більше реалізує свої могутні транзитні можливості. Тому сьогодні транспортні артерії країни переплелися в єдине ціле і по праву займають місце флагмана національної економіки. Не менш важливими є місце та роль експедиторської галузі України, яка невід'ємно від транспортної галузі вибудовує ринок перевезень.
___Ритм нашого життя, діяльність господарського комплексу країни безпосередньо залежать від безперебійної та злагодженої роботи розгалуженої транспортно-експедиторської системи. Її розвиток в Україні має особливі пріоритети і незаперечні перспективи єднання зі світовим та європейським ринками транспортно-експедиторських послуг.
___Очевидний і той факт, що українська транспортна система помітно модернізується відповідно до європейських стандартів. Напередодні вступу України в СОТ високий рівень якості експедиторських послуг набуває все більшого значення. Цьому сприяє діяльність Асоціації Міжнародних Експедиторів України (АМЕУ), особливо у сфері підвищення професійного рівня експедиторів згідно зі стандартами Федерації Міжнародних Експедиторських Асоціацій (FIATA).
___Щиро бажаю, щоб ця серія видання "Україна транспортна" прислужилася подальшому розвитку морського
і річкового комплексу та транспортно-експедиторської галузі нашої держави. Вважаю, що це буде конкретною справою, яка запрацює на перспективу української економіки.


З повагою

Генеральний директор
Асоціації Міжнародних Експедиторів України
ПідписЮрій Приходько

Звернення до читачів


Николай Барский


Николай Барский


ШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Федерация морских профессиональных союзов Украины, в лице моряков, докеров, транспортников, работников морской отрасли, рада приветствовать выход в свет справочника "Морской и речной комплекс Украины", издания из серии "Украина транспортная".
___Эта всеукраинская программа, реализуемая сотрудниками Украинского издательского консорциума, даст возможность более детально ознакомиться с работой морской отрасли и ее составляющими, а также перспективами ее развития. В издании широко представлены все компании, которые оказывают услуги, воплощают в жизнь новейшие достижения науки в области судовождения, судоремонта, портового оснащения современных перегрузочных комплексов, общественных отношений, социальных программ.
___Надеемся, что издание справочника станет существенным вкладом в решение вопросов по скорейшему возрождению морской и речной отрасли в Украине.
___Уверены, что информация данного справочника расширит и углубит возможности отечественных и зарубежных партнеров в наведении необходимых контактов для сотрудничества в сфере морского и речного транспорта Украины, послужит скорейшему расширению связей, появлению новых партнеров и привлечению инвестиций в отрасль.
_

С глубоким уважением

Председатель Федерации морских
профессиональных союзов Украины

ПодписьНиколай Барский

Звернення до читачів


Євген Ізотов


Євген Ізотов


ШАНОВНІ ДРУЗІ!


___Регіональна Федерація морських профспілок півдня України (РФМПпУ) з особливою вдячністю вітає вихід у світ у рамках загальнонаціонального проекту "Україна транспортна - 2006" енциклопедичного видання "Морський і річковий комплекс". Це видання має велике значення, тому що ознайомлює українську та міжнародну спільноту з історією та розвитком морського й річкового комплексу, нагадує про те, що Україна була і буде потужною морською державою.
___Інформаційна цінність проекту "Україна транспортна - 2006" полягає ще й у тому, що він розкриває широкі можливості залучення інвестицій вітчизняних та іноземних підприємців у різні галузі морської індустрії України.
___Ми впевнені, що чергове енциклопедичне видання "Морський і річковий комплекс" зробить певний внесок у відродження вітчизняного морського торговельного флоту, відновлення колишньої слави Чорноморського морського пароплавства, за що будуть вдячні десятки тисяч українських моряків та ветеранів флоту, які мріють про той час, коли судна торговельного флоту України з гордістю нестимуть на своїх щоглах державний прапор у всі країни світу та примножуватимуть багатства і міць Батьківщини, підвищуватимуть її міжнародний авторитет та значимість великої морської держави.
___Морська спільнота південного регіону України дякує всім учасникам проекту "Україна транспортна - 2006" за їх творчу, новаторську, корисну працю, яка, мов свіже повітря, увіллє нові сили та енергію в розвиток морського та річкового комплексу держави.

Від щирого серця бажаю всім учасникам проекту морської мужності та сміливості
в усіх нових починаннях та задумах, стійкості, цілеспрямованості в досягненнях при будь-якій погоді
заповітної мети, щастя, здоров'я та сім футів під кілем!

Хай вітрила вашої долі наповнюються тільки попутними теплими вітрами
та ласкавим життєдайним яскравим сонечком!


З глибокою повагою

Голова Регіональної Федерації
морських профспілок півдня України,
Почесний працівник
Міністерства морського флоту СРСР,
член Національної спілки журналістів України

ПідписЄвген Ізотов

Звернення до читачів


Володимир Торський


Володимир Торський


ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!


___Комітет громадської організації "Морський інститут України" (МІУ) - відділення Морського інституту Великобританії (МІВ) в Україні та редколегія міжнародного морського журналу "Морское обозрение" ("Sea Review") вітають вихід у світ книги  "Морський і річковий комплекс України", у якій містяться докладні відомості про виробничі підприємства, установи, агентства, асоціації, організації та інші об'єкти інфраструктури морської та річкової галузі України.
___У характерних для сучасного етапу розвитку нашої країни істотних змінах у соціальній та економічній сферах необхідність своєчасної і достовірної інформації про стан, процеси та перспективи діяльності однієї з найважливіших складових народного господарства - водного транспорту важко переоцінити. Її використання дозволяє численним споживачам вибрати гідних ділових партнерів, налагодити корисну співпрацю в країні та за кордоном, успішно вирішувати проблеми, зрештою, підвищити ефективність діяльності водного та суміжних видів транспорту і пов'язаних з ними виробничих підприємств різних форм власності.
___Для Морського інституту України, покликаного слугувати справі розширення професійного кругозору українських моряків, розвитку зв'язків із закордонними морськими організаціями, об'єднанню зусиль усіх зацікавлених сторін з метою відродження національного морського флоту, поява серед інших морських видань цієї книги дозволить одержати корисну й важливу інформацію, необхідну для успішної реалізації намічених планів.
___Бажаємо співробітникам Українського видавничого консорціуму та редколегії проекту великих творчих успіхів, а книзі "Морський і річковий комплекс України" - щасливого плавання в інформаційному морі України.


Професор, академік МАНЕБ і ТАУ,
Почесний працівник морського та річкового транспорту України,
Почесний секретар Морського інституту України,
головний редактор журналу "Морское обозрение"

ПідписВолодимир Торський

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.