Україна в ІІІ тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Віктор Янукович


Віктор ЯнуковичШановні друзі!


___Вітаю Вас з виходом книги "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції".
___Одним із шляхів побудови високорозвинутого суспільства є впровадження моделі інноваційно-інвестиційного розвитку економіки на основі високих технологій, виконання державних цільових програм і реалізації проектів оновлення окремих галузей.
___Впевнений, що це видання буде корисним як для читачів України, які цікавляться її історією, традиційним та інноваційним досвідом, так і інших держав.
___Сьогодення вимагає залучення досвіду успішних управлінців, науковців, освітян, що є запорукою розвитку нації, конкурентоспроможності вітчизняної продукції і підвищення добробуту українців.
___Книга "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" розкриває джерела інноваційно-інвестиційного потенціалу України і знайомить з лідерами в різних сферах діяльності нашої держави.Прем'єр-міністр України
ПідписВіктор Янукович

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.