Україна в ІІІ тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції 2007

Звернення до читачів


Віктор Янукович


Віктор ЯнуковичШановні друзі!


___Вітаю Вас з виходом книги "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції".
___Одним із шляхів побудови високорозвинутого суспільства є впровадження моделі інноваційно-інвестиційного розвитку економіки на основі високих технологій, виконання державних цільових програм і реалізації проектів оновлення окремих галузей.
___Впевнений, що це видання буде корисним як для читачів України, які цікавляться її історією, традиційним та інноваційним досвідом, так і інших держав.
___Сьогодення вимагає залучення досвіду успішних управлінців, науковців, освітян, що є запорукою розвитку нації, конкурентоспроможності вітчизняної продукції і підвищення добробуту українців.
___Книга "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" розкриває джерела інноваційно-інвестиційного потенціалу України і знайомить з лідерами в різних сферах діяльності нашої держави.Прем'єр-міністр України
ПідписВіктор Янукович

Звернення до читачів


Передмова


___Видавничий проект "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" передбачає багатотомне видання, кожен наступний том якого створюватиме літопис української історії і сучасності, традиційні та інноваційні технології успіху українців.
___Концептуальний зміст книги розкривається в чотирьох розділах.
___I розділ створює узагальнений портрет України, розкриває різноманітні аспекти її розвитку, минулі і сучасні досягнення, традиційні та інноваційно-інвестиційні можливості й провідні підприємства регіонів. Наочно представлено адміністративно-територіальний устрій України і соціально-політичні зміни українських земель протягом століть. Подано історію становлення української державності в особах від княжої доби до сучасності. Зібрання геральдичного матеріалу частково висвітлює досягнення регіонів у сфері геральдики і вексилології, що відкриває нові перспективи розробки у царині територіальної символіки.
___II розділ дає можливість зорієнтуватися в основних тенденціях розвитку духовності, уявити реальну картину формування і становлення діючих релігійних організацій та громад України.
___III розділ книги присвячений Києву - столиці України, місту, яке, незважаючи на постійні руйнування і нищення, відроджувалося і завжди залишалося духовним та інтелектуальним центром України. Культурна спадщина міста і досвід сучасників й сьогодні формують свідомість української нації і перспективи майбутнього.
___IV розділ презентує традиційний та інноваційно-інвестиційний досвід лідерів інтелектуальної, економічної та виробничої сфери регіонів України.
___У книзі зроблено спробу сформувати цілісну картину стратегії розвитку і становлення України в III тисячолітті.
___Використано 50 історичних документів, понад 70 портретів історичних і 200 портретів сучасних діячів, близько 1000 кольорових ілюстрацій. Представлено рідкісні і сучасні різнопланові світлини з державних і приватних архівів. Подано 27 політико-адміністративих карт регіонів та 300 геральдичних символів.
___Книга "Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції" буде презентована всім учасникам і меценатам проекту, адресно розіслана в державні структури та заклади, закордонні посольства і представництва, навчально-просвітницькі та наукові центри, в усі бібліотеки України.
___Для широкого кола читачів, які цікавляться проблемами розвитку і становлення України.


Редакція буде вдячна за всі відгуки і побажання, які будуть враховані
при підготовці другої книги першого тому
"Україна в III тисячолітті. Традиції. Інновації. Інвестиції".Запрошуємо всіх,
хто не байдужий до проблем вивчення і збереження українських традицій,
хто зацікавлений у пошуку нового пізнавального матеріалу про Україну,
взяти участь у наступному виданні книги.

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.