Хто є хто на Буковині 2006

Додаткова інформація

Звернення до читачів


Президент УСПП


 Шановні друзі!

___Щиро вітаю організаторів, учасників та читачів довідника "Хто є хто на Буковині" з відомої серії "Хто є хто". Радий тому, що на вітчизняному інформаційному просторі з'явиться видання, яке об'єднає актуальну інформацію про діяльність провідних підприємств різних галузей Буковинського краю.
___Упевнений, видання сприятиме пожвавленню ділової активності суб'єктів господарювання, посилить інформованість українських і зарубіжних колег про сучасний стан розвитку промисловості, зокрема, про умови та специфіку розвитку підприємств регіону.
___Щиро зичу читачам, учасникам та організаторам видання успіху в реалізації творчих задумів і планів, спрямованих на розбудову регіону, побудову економічно могутньої держави.

З повагою,
Президент Українського
союзу промисловців і підприємців

Звернення до читачів


І.О. Шилепницький


 Шановні читачі видання "Хто є хто на Буковині"!
Дорогі друзі!

___Прадавній Буковинський край, його славна історія та розмаїта багатонаціональна культура знайшли своє відображення на сторінках численних видань, які виходили й виходять нині чи не всіма мовами цивілізованого світу.
___Найголовніше багатство чарівного краю Черемошу й Прута - його волелюбні, працьовиті й навдивовижу гостинні мешканці. Благословенна земля Буковини викохала й випестила таких визнаних людством велетів українського духу, як Юрій Федькович, Ольга Кобилянська, Сидір Воробкевич, Осип Маковей, Володимир Івасюк, Іван Миколайчук, Назарій Яремчук. На мальовничих буковинських теренах жили й творили світочі румунської, німецької, єврейської культури Міхай Емінеску, Пауль Целлан, Елієзер Штейнберг. Сьогодні наш край по праву пишається такими видатними буковинцями, як Дмитро Гнатюк, Леонід Каденюк, Софія Ротару, Павло Дворський, Андрій Кушніренко.
___Переконаний, що перший том видання "Хто є хто на Буковині" відкриє Україні та світові чимало нових, яскравих імен тих наших краян, які своєю самовідданою працею, жертовним служінням українському народові примножують славу Буковинської землі. Тож нехай їхній достойний приклад слугує життєвим дороговказом для нинішнього й прийдешніх поколінь буковинців!
___Від імені Чернівецької обласної ради та від себе особисто щиросердно зичу всім авторам, упорядникам, видавцям і читачам першого тому книги "Хто є хто на Буковині" міцного здоров'я, життєвих гараздів, великого людського щастя, наснаги й успіхів завжди та в усьому!
___Гостинно запрошую вас, дорогі співвітчизники, на мальовничу, співочу й хлібосольну Буковинську землю!

Зі щирою повагою,
Голова Чернівецької обласної ради
  І.О. ШИЛЕПНИЦЬКИЙ

Звернення до читачів


В.М. Король


 Шановні читачі!

___Запропонована Вашій увазі книга дає можливість розповісти про Буковину - мальовничий куточок на заході України, який називають краєм сизих буків, вічнозелених смерек і стрімких річок.
___З берегів Пруту і Черемошу полетіли у світ пісні композиторів Степана Сабадаша та Володимира Івасюка у виконанні талановитих співаків: Дмитра Гнатюка, Софії Ротару, Василя Зінкевича, Назарія Яремчука, Петра Ончула. Ця земля подарувала видатного поета-письменника Михайла Ткача та всесвітньо відомого кіноактора і режисера Івана Миколайчука.
___Кожен, про кого розповідається на сторінках цього видання, - неповторна особистість. Це - працівники державних установ та організацій, підприємці, бізнесмени, банкіри, діячи науки, культури, освіти. Всіх їх об'єднує одне - працелюбність і патріотизм, подвижництво і доброчинність, що є надихаючим прикладом для всіх, хто прагне прислужитися рідній Україні.
___Овіяний легендами Буковинський край давно здобув шану і захоплення всього світу, приваблює своєю неповторною красою та гостинністю.
___Здавна і понині на цій землі у мирі і злагоді живуть представники понад 90 національностей.
___Прикордонне розташування, сприятливі природокліматичні умови, багаті рекреаційні ресурси, економічний і науковий потенціал, соціально-культурні та історичні традиції розкривають широкі перспективи для розвитку економіки краю, поглиблення міжнародної співпраці.
___Сподіваюсь, що видання "Хто є хто на Буковині" стане корисним і цікавим широкому колу читачів, сприятиме підвищенню іміджу Буковини, привабливості її підприємств для інвесторів і дасть новий поштовх у розвитку регіону.
Бажаю всім наснаги й великих здобутків задля найважливішої справи сьогодення - розбудови демократичної та економічно могутньої Української держави.

З глибокою повагою,
народний депутат України,
генерал-лейтенант міліції
 В.М. КОРОЛЬ

Звернення до читачів


С. Ротару


С. Ротару___Для мене Буковина - надзвичайне, просто фантастичне місце на землі. Магія цього краю відчувається просто в повітрі! Усе, що тебе оточує - картинна природа, гостинні люди, багатовікові народні традиції - налаштовує на особливу творчу хвилю. Мені здається, що Бог обдарував Буковину особливою увагою - згадайте, скільки неповторних голосів подарував і продовжує дарувати світові наш край: Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, ансамблі "Червона рута", "Смерічка". Музика, безумовно, завжди була невід'ємною частиною життя і нашої родини. Мені навіть важко сказати, як музика з'явилася в моєму житті. Здається, що вона жила в мені завжди. Ми виросли серед музики, вона звучала скрізь: за весільним столом, на посиденьках, вечорницях, на танцях.
___Я завжди прагну повернути для себе хоча б на мить ті прекрасні часи мого дитинства, моєї юності. Тому щороку я обов'язково знаходжу час, щоб з'їздити на Батьківщину, на Буковину. Для мене - це найкращий відпочинок. А рідний дім у Маршинцях - саме те місце на землі, де я можу по-справжньому відпочити душею, розслабитися і розчинитися в гармонії з навколишнім світом.

З повагою,
народна артистка України,
СРСР, Молдавії
   

Звернення до читачів


В. Цибух


 Шановні земляки!

___Ми пишаємося тим, що високі почуття любові до своєї землі об'єднали вихідців із Чернівецької області навколо животворної ідеї збереження та пропагування кращих її традицій і звичаїв. Розуміння кожним із нас незаперечної істини про те, що цілющу силу і наснагу можна черпати тільки з джерел того милого серцю куточка, який зветься водночас і величаво, і прозаїчно - рідний край, допомагає у житті, підтримує й окрилює. Бо де б ми не були, скільки б нам не було літ, він приваблює і бентежить, милує і чарує.
___Висловлюю впевненість у тому, що створене земляцтво, до якого увійшли більш ніж 400 вихідців з Буковини, гідно примножуватиме славу зеленої перлини України - Буковини, яка невіддільно вплелася, мов квітка, у вінок нашої Держави. Дозвольте щиро побажати Вам, дорогі земляки, здоров'я та успіхів в усіх Ваших справах.
___Хай ніколи не міліють і не висихають життєдайні джерела батьківських криниць, хай повняться щастям Ваші серця, достатком - Ваші оселі, а Ваша любов до рідного краю дарує снагу для творчості та життя!
___Книга "Хто є хто на Буковині" дає можливість ознайомитися з історією та культурними традиціями Буковини, довідатися про відомих людей цього благодатного краю.
___Сподіваюся, що це видання зацікавить не лише буковинців, а й усіх жителів України, сприятиме налагодженню дружніх стосунків між нашим краєм та іншими регіонами.
___Бажаю всім успіху та процвітання!

З повагою,
Голова громадської організації
"Земляцтво буковинців у м. Києві "Буковина",
Надзвичайний та Повноважний
Посол України у Грецькій Республіці
та Республіці Албанія (за сумісництвом)

  Валерій Цибух

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.