Книга успіхів бізнесу 2007

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


А.К. Кінах


А.К. Кінах
___Значення та вплив представників вітчизняного бізнесу у впровадженні економічних реформ у країні, розбудові сучасної конкурентоздатної економіки неоціненний. Адже сьогодні на підприємців покладені надзвичайно важливі завдання: власними зусиллями створювати нові робочі місця та забезпечувати заробітком тисячі наших співвітчизників, поповнювати державні бюджети всіх рівнів, розбудовувати вітчизняну економіку, підіймаючи нове високотехнологічне виробництво.
___В умовах розбудови демократичної держави особливе місце займає розвиток підприємницької діяльності. Саме приватний бізнес є одним із найважливіших стратегічних напрямів економіки, що дозволить вивести Україну на новий якісний рівень розвитку. І певних успіхів вже досягнуто. Адже вітчизняні торговельні марки та бренди із дня в день стають все більш знаними та, що головне, визнаними у світі. Центром уваги іноземного споживача все частіше стає продукція українських підприємств, що є незаперечним показником розвитку вітчизняної економіки.
___Але прогрес, як і успіх, не досягається сам по собі. Він можливий тільки завдяки людям яскравим, непересічним, творчим і працьовитим. Головна цінність і гордість нашої держави, безперечно, - її могутній науковий, кадровий, інтелектуальний потенціал. Саме ініціативні та високопрофесійні кадри, завдяки вмінню працювати за правилами цивілізованого бізнесу та впроваджувати передові інновації й технології у виробництво, майстерно справляються із найважливішими і найскладнішими завданнями розбудови вітчизняної економіки, забезпечення економічного росту та процвітання країни. Впевнений, їхня праця буде вписана в історію незалежної України золотими літерами.
___Маю надію, що видання "КНИГА УСПІХІВ БІЗНЕСУ" стане вагомим внеском у справу популяризації великого, середнього та малого бізнесу, ознайомить читачів із провідними українськими підприємствами та їхніми керманичами - успішними бізнесменами, науковими діячами та особистостями, які досягли успіхів у своїй сфері діяльності і здійснили суттєвий внесок у розвиток економіки нашої країни.
___Щиро зичу авторам та читачам книги натхнення, оптимізму, витримки та наполегливості у забезпеченні економічної величі країни. Нехай кожен Ваш підприємницький задум буде вдалим і успішним.

Благополуччя і добробуту Вам і Вашим родинам!


З повагою,
Голова Українського союзу
промисловців та підприємців

ПідписА.К. Кінах

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.