Хто є хто на Дніпропетровщині. Наші земляки 2005

Додаткова інформація


Презентація

Звернення до читачів


Юрій Єхануров


 ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ!

___Дніпропетровщина - не лише сивочолий Дніпро, кургани, унікальні родовища та чорноземи, неповторна природна краса. Придніпров'я славне могутнім промисловим потенціалом, видатними особистостями, які склали золотий фонд української нації.
___Славиться наша земля козацьким минулим, трудовими здобутками сьогодення, неперевершеним розписом петриківських майстрів...
___Дніпропетровська область - один з найбільш економічно розвинених регіонів України. Вона характеризується вигідним географічним положенням, багатими природними ресурсами, потужним промисловим і науковим потенціалом, розвинутим сільськогосподарським виробництвом, високим рівнем розвитку транспорту і зв'язку.
___Сьогодні Дніпропетровська область дихає на повні груди і є, по суті, локомотивом української економіки.
___Безумовно, основою стабільності та зміцнення держави були й будуть люди, що віддано і плідно працюють на її благо. Книга "Хто є хто на Дніпропетровщині. Наші земляки" якраз і представляє яскравих особистостей, одним словом, еліту Придніпров'я, яка забезпечує процвітання не лише області, а й усієї України.
___Це видання збереже у пам'яті поколінь складну історію становлення нашої вільної, демократичної держави та увіковічить імена тих людей, які відіграють у цьому процесі значну роль.

 
Ласкаво просимо до Дніпропетровщини!

 

З повагою,
 Юрій Єхануров

"Міста і села України"

Знаєте цікаві новини про свій регіон. Володієте інформацією про непересічні досягнення своїх земляків. Нехай про це дізнаються всі, відправте новину нашим модераторам, і вона з`явиться на порталі.
Відправити новину...Всі права захищено. Копіювання інформації з сайту без письмового дозволу адміністрації порталу заборонено.